Sadece birkaç bölümden sonra Hattat , hızla netleşir yarışmacılar arasında en yetenekli kim . Tabii ki, şaşırtıcı sanatçıları ve dövmelerini derecelendirmeye çalışmak, sıradan bir izleyicinin eğitimsiz gözü için neredeyse imkansız. Neyse ki biz var Dave navarro bize neden bazı eserlerin diğerlerinden daha fazla övgüyü hak ettiğini açıklamak için.

'Her mevsim, Hattat Şimdiye kadar gördüğüm en büyük sanat eserlerinden bazılarını üretiyor, ”diye ağa anlattı Navarro. Spike ile oturdu - şimdi Paramount Network - en iyi dövmeleri listelemek için ilk yedi sezondan Hattat . İşte Dave Navarro’nun mevsim sırasına göre en iyi dövmeler için seçtikleri ve şovdaki en sevdiği dövme sanatçısı seçimi.

ist gwen schwanger mit blakes kind

2. Sezon: Tatu Baby's Baker Pinup

Tatu Baby, diğer adıyla Katherine Flores, şovun ikinci sezonunda hayranların en sevdiği sanatçıydı. Hatta elenmeden önce yarışmanın son dördü yaptı. Mutlak göze çarpan çalışması, sezonun altıncı bölümünde geldi. Güzel siyah ve gri renkte detaylı bir fırıncı posterini tasvir ediyordu.

Tatu Baby tarafından çoraplı bir turta ve önlük tutan bir kadının siyah ve gri sırt dövmesi

(Spike / Paramount Ağı)

'Kesinlikle nefes kesiciydi,' diye belirtti Navarro. Tatu Baby, üçüncü sezonunda gösteriye yeniden katılacak ve sonunda üçüncü sırada yer alacaktı.

2. Sezon: Sarah Miller’ın Küçük Bir Çocuğun Portresi

Sarah Miller, dünyanın en ayrıntılı portrelerinden birini yaratmaya kararlıydı. Hattat yargıçlar görmüştü ve gülümseyen bir çocuk portresiyle kesinlikle başarılı oldu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bugüne kadarki en iyi portrelerimden biri ancak buradan çıkabilir! #inkmaster #bobtyrell #tattoo #sarahmiller tüm desteğiniz için teşekkür ederiz!

Tarafından paylaşılan bir yayın Sarah Miller (@sarahmillertattoo) 12 Ara 2012 tarihinde 08:45 PST tarihinde

Dave Navarro, 'Çocuklar için çok zor olan şeylerden biri, dövmede o kadar çok yüz hatları, çizgileri ve taklit edecekleri şeyler yok,' dedi. 'O çocuğun yüzünü yakalamak için bunda harika bir iş çıkardı. Güzel siyah ve gri katmanlar. '

ist Blake Shelton und Gwen haben ein Baby

Sarah Miller, sonunda Navarro’nun bir sonraki seçiminin arkasında bitirerek o sezonu ikinci sırada tamamladı.

2. Sezon: Steve Tefft’in Goril Portresi

Steve Tefft sonunda şovun ikinci sezonunu kazandı, bu yüzden onu Navarro’nun listesinde görmek şaşırtıcı değil. Tefft’in kükreyen King Kong’un inanılmaz portresi kesinlikle çarpıcıydı ve ürkütücü dişlerini ortaya çıkarırken bir uçağı ezerken devasa maymunu tasvir ediyordu.

Steve Tafft tarafından uçak tutan kükreyen King Kong buzağı dövmesi

(Spike / Paramount Ağı)

Dave Navarro, 'o kadar etkileyici ki, gorili gördükten hemen sonra, tüm rekabeti alt edenin kendisi olacağından oldukça emindik.'

4. Sezon: Halo ve Scott Marshall’ın Carousel Horse İşbirliği

Ortak çalışmalar her zaman en iyi sonucu vermediğinden, bu şaşırtıcı bir seçimdir. Halo ve Scott Marshall bunu parkın dışına çıkardı. İki sanatçı, yelesi gibi güzel detaylı yeşil dokunaçlarla çarpıcı bir atlıkarınca kafası yarattı.

Halo ve Scott Marshall tarafından yeşil dokunaçlarla bir yele olarak siyah bir at başının uyluk dövmesi

(Spike / Paramount Ağı)

Dave Navarro, çalışmayı 'sadece çarpıcı bir dövme değil, aynı zamanda harika sanatçıların birlikte çalıştığını ve uyumlu bir tasarım üzerinde çalıştığını görmek de harika bir şeydi' olarak nitelendirdi.

Dave Navarro’nun En Etkileyici Sanatçısı

Elbette, sanat her zaman öznel olacağından, herhangi bir sanatçıyı en iyi veya en yetenekli olarak adlandırmak tam olarak doğru değildir. Bununla birlikte, yargılama için hala standartlar var ve Dave Navarro, bu standartları aşan yalnızca bir sanatçı düşünebilirdi.

'İle Hattat , aradığımız şey, her türden, her stille başa çıkabilen bir sanatçı. Bir sanatçı, güçlü dövmelerden sonra sürekli olarak güçlü dövme yaptı ve bu sanatçı kesinlikle Scott Marshall'dı. '

Scott Marshall, koyu renkli bir takım elbise ile Ink Master

(Getty Images)

Başarılı işbirliği özel bir durum olsa da, Marshall'ın dövmelerinden tek birini en iyisi olarak ayırmak neredeyse imkansız. Sadece Marshall söz konusu olduğunda, hangi parçanın en üstte olduğunu anlamak çok daha zor hale geliyor. Geç dövme yapan kişi gerçekten türünün tek örneği bir sanatçıydı ve onu izleyebildiğimiz için şanslıyız. Hattat .

Warum ließen sich Shelton und Lambert scheiden?

Dave Navarro, 'Scott Marshall’ın çalışmalarının kendi adına konuştuğunu söyleyebilirim,' dedi. 'Demek istediğim, zorluk ne olursa olsun, ona üslup olarak ne sorduğumuz önemli değil, her seferinde yaptı.'