Julia Roberts ve onun kocası Danny Moder 2002'den beri evli ve üç çocuğu bir arada ağırladı, ancak kavga ve sadakatsizlik söylentileri magazin dergilerini doldurmaya devam etti. Bu iddia edilen kavgalardan bazıları o kadar çirkin oldu ki, magazin dergileri boşanma hakkında tartışmalara neden oldu. Dedikoducu Polis çiftin evlilik sorunları hakkında kaç tane makale olduğuna inanamadık, bu yüzden Hollywood iktidar çiftinin yakında boşanacağına dair söylentilerin doğru olup olmadığını araştırmaya başladık.Danny Moder’ın İddia Edilen Dövüşleri

Son yıllarda, beğenilen bir görüntü yönetmeni olan Moder'in 18 yıllık karısıyla kavga ettiğine dair düzinelerce haber var. Hatta bazı gazeteler, çiftin toplum içinde savaştığını iddia edecek kadar küstahtı. özellikle Rolling Stones konserinde 2018 yılında. Kadınlar Günü , dedikodunun arkasında, değersiz magazin dergilerinden biri vardı. Bir 'kaynak' çıkışa, çiftin Pasadena konserindeki randevu gecesinin Roberts'ı kaçıracak bir şey olduktan sonra plana uygun gitmediğini söyledi. Şüpheli habercisi, 'Julia'nın sorununun ne olduğu net değildi ama Danny kesinlikle ateş hattında görünüyordu,' diye açıkladı. Tabii ki bunların hepsi yanlıştı. Çıkış, aktris ve kocasının bağlamının dışında çekilmiş bir görüntüsünü aldı, bu yüzden Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğunu belirledi.Ayrıca Moder film üzerinde çalışırken olduğu gibi iş için şehir dışına çıktığında, İbiza , Roberts, Moder'ın uyması gereken katı kurallara sahiptir . Sözde bir kaynak, 'Danny günde üç kez onunla görüşmek zorunda kaldı ve ona ve çocuklarına FaceTiming yapmadan uyumasına izin verilmedi,' dedi. Julia birbirine çok bağlı olabiliyor, bu yüzden şehir dışına çıktığında endişeleniyor. 'İçeriden' Roberts kocasına 'güvendiğinde' ısrar etse de, 'filmde çalışan bir sürü muhteşem genç kadın olduğunu, bu yüzden onu o sahnede istemediğini' biliyordu. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak, öykünün iddialarının hiçbirinde gerçek olmadığına dair güvence aldı.

https://www.instagram.com/p/BxYOJmKApwR/Julia Roberts ve Danny Moder’ın Tatil Sorunları

Ne zaman ünlü bir çift birlikte tatile çıksa, eşlerin o zamanı evlilikleri üzerinde çalışmak için kullandıkları iddia edilen titreler her zaman vardır. Julia Roberts ve Danny Moder bu tür söylentilere yabancı değiller. İşin garibi, Dedikoducu Polis bu söylentiyi yalnızca 2019'da iki kez çürüttü. O yılın Şubat ayında, TAMAM MI! iddia edildi çiftin evliliği, ikisi ve üç çocuğu Alaska'da tatil yaptıktan sonra 'yoluna girdi' . Bir kaynak, Roberts'ın evliliğinde gerginliğe neden olan bir 'işkolik' olmakla suçlandığını bildirdi. Bu gerilimin bir sonucu olarak, aile, 'aile olarak yeniden bağlantı kurmak' için Alaska'ya 'şebekeden uzak' bir tatil yaptı. Bu hikayede küçük bir yanlışlık vardı. Dedikoducu Polis keşfetti.

Moder ve Roberts'ın 'yoluna devam etmeleri' gereken evlilik sorunları olduğuna dair sıfır kanıt vardı. Çıkış, yalnızca iddia edilen 'sorunları' gündeme getirdiğinde kendisine atıfta bulundu, ancak Dedikoducu Polis bozuldu Yayın bir kaç sefer onların için yanlış iddialar çiftin ilişkisi hakkında. Gerçekte tatil, evliliklerini kurtarmak için çaresizlikten çıkarılan bir tatil değildi. Aksine, sadece bir aile tatiliydi. Tıpkı ailenin Hawaii tatili evliliklerini kurtarmak için son bir çare olarak görülse de, o yılın ilerleyen zamanlarını aldılar.

https://www.instagram.com/p/Baz5y3-AR26/Aşk Üçgeni Söylentileri

Eşlerle bir tür aşk üçgeni sürdüğüne dair birçok iddia var. Belki de bu söylentiler, herhangi bir ilişki veya başka uygunsuz davranışlara dair çok az kanıt olmasına rağmen, oldukları kadar sık ​​ortaya çıkıyor, çünkü Roberts ve Moder çok uzun süredir birlikte olmuşlardır. Belki de bu yüzden rapor gibi saçma hikayeler Kadınlar Günü bunu iddia etti Julia Roberts ve Danny Moder, Leonardo DiCaprio için savaştı . Sözde, Roberts yakışıklı oyuncuya sosyal bir etkinlikte biraz fazla ilgi gösterdi ve Moder'ın görmezden gelinmesine neden oldu. Fotoğrafik kanıt söz konusu gece kuruluşun iddiasının tamamen sahte olduğunu gösterdi.

National Enquirer 'Julia Plants Juicy One On Another Guy!' başlıklı bir makale ile iki sentini ekledi. İddia edildi ki Roberts, yaklaşık 20 yıllık eşini aldattı 'yakışıklı milyoner restoran işletmecisi Bruce Bozzi' ile ve en kötüsü, sözde aldatma 'Danny Moder'in koca burnunun dibinde' oldu. Mükemmel, müstehcen tabloid yeminin tüm ayırt edici özelliklerine sahipti, ancak göze çarpan kocaman bir kırmızı bayrak vardı. Dedikoducu Polis : Bozzi, Yaratıcı Sanatçılar Ajansı'nın genel müdürü Bryan Lourd ile mutlu bir şekilde evli olan eşcinsel bir adam. Bu hikayede hiçbir gerçek yoktu.

https://www.instagram.com/p/Bt4aiQiANn2/

Aynı derecede saçma KB’lar ileri sürmek Roberts, Moder’ın arkasından Benjamin Bratt’a mesaj atıyordu. . Gazete, Roberts'ın San Francisco'da bir ev satın aldıktan sonra, 'Ben'e geri döndüğünü bildirmek için Ben'e dostça bir mesaj göndermemesinin hiçbir yolu olmadığını' açıklayan sözde bir kaynaktan alıntı yaptı. Şüpheli ihbarcı, Roberts bir gün Moder'dan boşanırsa, 'bunca yıldan sonra Ben'le ikinci bir şans ümit etmeyeceğini' iddia etmeye devam etti. Sonuçta bunların hepsi saçmalıktı. Bratt, 2002'den beri Talisa Soto ile evli ve ne zaman Dedikoducu Polis cevaplar için temsilcisine ulaştı, bize bu hikayenin tamamen 'muz' olduğu söylendi.

Julia Roberts Temelli mi Ayrılıyor?

San Francisco'dan bahsetmişken, Kadınlar Günü iddia edildi Roberts evi Moder'dan kaçmanın bir yolu olarak satın aldı . Çıkış, bu son satın alma işleminin 'resmi olarak ayrılmayı planladıkları söylentileri hariç tümü' olduğunu iddia etti. Elbette, bu hikayenin bir parçası bile mantıklı gelmiyordu, bu genellikle magazin dergileri bir şeyleri tamamen uydurduğunda olur. Moder ve Roberts Malibu'da iki eve sahipler, eğer birbirlerinden uzaklaşmak istiyorlarsa, neden orada ayrı evlerde kalmıyorlar? Ayrıca çiftin sahip olduğu pek çok zaman vardı. birbirleri hakkında parlak bir şekilde konuştuk sosyal medyada. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynağa ulaştı ve hikayenin yanlış anladığına dair önsezimizi doğruladı. Çiftin evlilik sorunları yaşadığını iddia edecek kadar sorumsuz olan tek satış noktası süpermarket dedikodu paçavralarıydı. Saygın bir kaynak bile cennette sorun çıkabileceğini ima etmedi.

https://www.instagram.com/p/BWI2dThAUBh/

Son zamanlarda, tarafından yayınlanan bir makale TAMAM MI! bunu bildirdi Roberts ve Moder evliliklerini kurtarmak için 'savaşıyorlardı' . Bir kez daha, adı bilinmeyen, izlenemeyen bir 'içeriden', yayına ünlü eşlerin evlilik mücadeleleri hakkında fikir verdi. Haberci, evliliğin 'alışılmadık' olduğunu söyleyerek, Roberts'ın kocasından 'en az haftada bir kez heyecan verici bir yerde ona eşlik etmesini' talep ettiğini iddia etti, Moder bunu kabul etti, ancak görünüşe göre 'ışıltı ve çekicilik' umurunda değildi. Bu hikayedeki tek gerçek, Roberts ve Moder'ın evli olduğuydu. Bu tamamen hikaye değildi, ancak tabloid bir sayfayı doldurmak için bir şeye ihtiyaç duydu, bu yüzden bu saçmalığı bastılar.

İlişkileri Hakkındaki Gerçek

Bu satış noktalarının hiçbirinin somut bir kanıtı yok. Julia Roberts ve kocası Danny Moder evlilik sorunları yaşıyordu. ama aksini iddia etmeye devam ediyorlar. İnsanların magazin dergilerini almasını sağlamak sadece bir numara. Moder ve Roberts, mutlu bir şekilde aşık olmaya ve evliliklerine bağlı kalmaya devam ediyor. Başka türlü olduğunu iddia eden herhangi bir çıkış, onu desteklemek için kanıta ihtiyaç duyar.