Bhad Bhabie , aksi takdirde olarak bilinir Danielle Bregoli , Instagram'a ara veriyor. 16 yaşındaki rapçi, sahneye çıktıktan sonra aslen şöhrete kavuştu. Dr. Phil ikonik sözünü söylediğinde, 'Parayı bana ödeyin, buna ne dersin?' Viral an, dikkatleri üzerine çekmesine izin verdi ama şimdi istenmeyen bir ilgiden sonra bir adım geri çekiliyor.Bregoli Instagram Hikayesine şimdi silinmiş bir not yayınladı neden sosyal medya platformuna ara vermenin kendisi için iyi olduğunu düşündüğünü açıkladı. Hayranlarına gönderilen mesajda, 'Akıl sağlığım nedeniyle bu uygulamaya küçük bir ara vereceğim' ifadesini okudu. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama kazandınız! Tebrikler görevi tamamlandı! 16 yaşındaki küçük çocuğu tamamen serbest bıraktınız! ' İnternet kişiliği şöhrete kavuşmasıyla sosyal medyayı övmeye devam etti, ancak bunu 'geceleri uyuyamamanın her nedeni' olarak suçladı.Gönderide Bregoli, platforma yüklediği her fotoğraf veya videonun altında bulduğu bazı düşmanca yorumları ortaya çıkardı. Kendisine 'günün her saniyesinde ırkçı beyaz [küfür]' diyen yorumlar bulduğunu söyledi. Ayrıca yaptığı her şeyin trollerin ona 'siyah olmaya çalıştığını' söylemesiyle bittiğini iddia etti. İnternetteki taciz genç için o kadar kötüleşti ki, kendisini savunmaya çalışmasının bile 'ırkçı olarak etiketlenmesine' neden olduğunu söyledi.

Bregoli için Bhad Haberleri?

Yorumculara göre “Babyface Savage” şarkıcısı, sosyal medyadaki diğer birçok genç kadın gibi son zamanlarda dudaklarına dolgu enjeksiyonu yaptırmış gibi görünüyor. Bazı eleştirmenler, Bregoli'nin dudaklarını dolgunlaştırdığını ve takipçilerini 'kara balık' yapmaya çalışmak için derisini bronzlaştırdığını savundu. 'Kara balık', beyaz bir kişinin görünüşünü kasıtlı olarak etnik olarak daha belirsiz görünmek için değiştirdiği 'yayın balığı' ifadesinin bir oyunudur.Bregoli'nin kendisinden başka bir şey olarak görünmeye çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın, sonsuz eleştiri genç etkileyiciye ağırlık veriyor. Instagram hikayesi, 'Bu uygulamada bir ünlü olarak kazanmak yok, yaptığım her şey yanlış sayılacak ...' 'Bir saniyeliğine ben olduğumu hayal et, sadece yeni bir peruk alıyorsun ve onu göstermek istiyorsun, sonra ruh halini yayınladığın anda,' bu [küfür] çok kötü siyah olmak istiyor 'ile dolup taşarsa yorum bölümün anında ölür. Bu [ expletive] gerçekten yorucu. '

Sosyal medya yıldızı platforma dönüşü için kesin bir tarih belirlememiş olsa da, geri döneceği konusunda kararlıydı. Döndüğünde, büyük bir değişiklik olacak. Genç rapçi, onunla etkileşime girmesine izin verilen trol miktarını azaltmak için yorumlarını kapatmayı planlıyor. Akıllıca bir hareket gibi görünüyor, özellikle bu etkileşimler hiçbir şey yapmadığında ancak acı çekmesine neden olduğunda.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.