Dır-dir Daniel Radcliffe değiştirmeyi ummak Hugh Jackman Wolverine olarak süper kahraman franchise'ını yeniden başlatırken? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve gerçeği öğrendik.

Son sayısında bir başlık Star 'Scrawny Daniel’s Wolverine Dreams' yazıyor. Eşlik eden makale şöyle diyor: Harry Potter star, diğer oyuncudan önemli ölçüde daha küçük olmasına rağmen, X-Men karakteri olarak Jackman'ın izinden gitmek istiyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Hugh, Wolverine ile işini bitirdi ve Disney yeniden yapım için hazır olduğunu düşünüyor, bu yüzden Dan rolü almaya kararlı.'Dergi, Radcliffe'in rol için şekle girme çabasıyla spor salonuna vurduğunu söylemeye devam ediyor. Sözde kaynak, 'Aslında son birkaç yıldır çılgınca çalışıyor, böylece daha fazla başrol oyuncusu rolüne ve daha az indie hareketine ulaşabilir' diye ekliyor. 'İnanmazdın, ama Daniel gömleği çıkarılmış bir vücut geliştirmeci gibi görünüyor!'

y haben sie jessie abgesagt

Magazin dergisinin makalesi anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Radcliffe’in sözcüsünü kontrol etti ve bize kayıtta bunun sadece 'doğru değil' olduğunu söyledi. Derginin izlenemeyen 'kaynağı' ne diyorsa da, oyuncunun adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, yeni Wolverine olma arayışında olmadığını bize garanti ediyor.

Kayda değer Harry Potter yıldız aslında bir süper kahramanı oynamakla ilgilendiğini ifade etti, ancak o Wolverine değildi. Bir 2016 röportajında Metre , Radcliffe, 'İyi bir Örümcek Adam olurdum ama tekne bununla yola çıktı. ' Örümcek Adam’ın ikinci kişiliği, lise öğrencisi Peter Parker, madalyadan yapılmış bir dış iskelete sahip, fiziksel olarak geliştirilmiş bir mutant olan Wolverine'den çok daha küçük. Radcliffe, hangi süper kahramanı oynamaya en uygun olduğunu zaten kabul etti ve bu Wolverine değildi.

Bu arada, Jackman’ın emekli olmasıyla ilgili sahte bir hikayeyi ilk kez çürütmek zorunda kalmadık X Men rol. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş yayını, National Enquirer , yanlış bir şekilde iddia etmek için Jackman spor salonunu bırakıp şişmanlamayı planladı çünkü Wolverine oynamayı bitirdi. Tabii ki, bir film yıldızı olmayı bitirmedi, bu yüzden hikaye biraz mantıklıydı. Oyuncu pençelerini astığından beri harika bir şekilde kalmadı, aynı zamanda Jackman gelecek yıl dünya konser turuna çıkıyor , hit film müzikallerinden şarkılar seslendiriyor.

Rock of Love Cast Staffel 1

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.