O zamandan beri yeni bir James Bond olmadı Daniel Craig 2006 yılında Pierce Brosnan'ın yerini aldı. Craig, dan sorumlu en çok beğenilen dönemlerden biri Tahvil geçmişi ama sürekli gecikti Ölmek İçin Zaman Yok rolüne veda ediyor. Kimin devralabileceğine dair söylentiler hızla yayılıyor. Bir tabloid'e göre, Craig üzülüyor Tom Hardy onun yerini alabilir. Dedikoducu Polis araştırır.

Wie oft war Ron White verheiratet?
Daniel Craig poker oynuyor

(MGM)Bond Savaşı

Bond aktörleri arasındaki barışçıl geçiş tehlikede olabilir. TAMAM MI! Craig, 'Tom Hardy'nin yerine geçeceği söylentilerinden memnun olmadığını' bildiriyor. Bir kaynak, tabloid gazetesine Craig'in Hardy'nin 'o zamandan beri bir şaka' olmasının 'erken olduğunu' düşündüğünü söylüyor. Ölmek İçin Zaman Yok henüz çıkmadı bile. Kaynak şöyle devam ediyor: 'Bu yapışkan ve gizli, Tom’un insanları işi almış gibi bu haberi sızdırıyorlar.'

Tabloid, Hardy'nin otomatik olarak 'var ciddi rekabet diğer İngilizlerden. ' Her zaman 'Daniel'in rolü yeniden canlandırma konusunda fikrini değiştirmesi' ihtimali vardır. Makale Hardy'nin 'Daniel'in resmin dışında olduğunu varsaymamalı' diyerek sona eriyor.

Craig Dır-dir Resmin dışında

Tüm hesaplara göre, bu Craig’in Bond olarak son sırasıdır, ancak Craig ile Hardy arasında herhangi bir kötü kan olduğu haberi tamamen sahte. Gazetenin kendisinin de belirttiği gibi, Idris Elba ve Henry Cavill gibi birçok oyuncu bu imrenilen rol için hazır. Hardy ve Craig filmde bile başrol oynadı Katmanlı Kek birlikte, neden şimdi birbirlerinden nefret etsinler?

Dahası, halk yıllardır bir sonraki Tahvil hakkında spekülasyon yapıyor. Daha önce hiç rahatsız etmemişken, son filmi henüz çıkmadığı için Craig neden birden gücendi? Craig'e yakın bir kaynak güvence verdi Dedikoducu Polis bu hikayenin meşru olmadığını.

Tom Hardy

(Studiocanal)

sind james marsden und jason marsden verwandt

Bond Kim Olacak?

Hardy resmi olarak James Bond olarak rol almadı, kimse de rol almadı. Dizinin yapımcısı Barbara Broccoli geçtiğimiz günlerde Toplam Film Craig döneminin sonunu tartıştığı yer. 'Bir Craig taklitçisinin onu takip etmesini beklemeyin' ve Bond'un 'beyaz bir adam olması gerekmiyor' dedi. Hardy bir toplam Craig klonu ama o açık kahverengi bir İngiliz adam. Craig'in yerini kimin alacağını sadece zaman gösterecek, ama kim olursa olsun, bu hikaye yine de sahte olacak.

Bu Tabloid'den Diğer Korkunç Almalar

Hollywood davaları için harika bir yoldur TAMAM MI! hatta dergi satmak Dedikoducu Polis defalarca kanıtlamıştır, bunlar doğru değildir. Bu tabloid iddia edildi Amal Clooney ve Cindy Crawford kan davası var, ancak ikisi Clooney'nin yıldönümü için kocalarıyla çifte randevu yapıyor. Reese Witherspoon ve Jennifer Aniston’s arkadaşlığın öldüğü bildirildi bu tabloid tarafından, ancak ikisi hala daha fazlası üzerinde çalışıyor Sabah şovu birlikte. Onlarca yıldır arkadaş oldular ve çok az şey değişti. Bu son 'kan davası' gibi, bu hikayelerin ikisi de sahte.

Başka bir aksiyon yıldızı hakkındaki bir destan için, bu tabloid defalarca Keanu Reeves'in bir aile kurmak . Çocuğu olmayacağını açıkça belirtti. Bu bize, magazin dergisinin Hardy ve Craig arasındaki sahte etinde olduğu gibi, hiçbir kanıt olmadan aksiyon hikayeleri hakkında hikayeler uyduracağını söylüyor. Ölmek İçin Zaman Yok COVID-19 nedeniyle birçok kez ertelendi, ancak sonunda (umarız) onu 2 Nisan 2021'de görmeliyiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.