Bir tabloid iddiaları Daniel Craig En son sette ayak bileği yaralanması James Bond film evliliğinde sorunlara neden oluyor Rachel Weisz . Hikaye tamamen saçma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Haziran ayında, oyuncu çekimler sırasında yaralandıktan sonra küçük ayak bileği ameliyatı geçirdi. Tahvil 25 Jamaika'da. Filmin prodüksiyonu, Craig'e iyileşmesi için zaman tanımak için geçici olarak durduruldu. Film yıldızı ameliyattan iki hafta sonra sete geri döndü, ancak KB olayın sekiz yıllık eşiyle gerginlik yarattığını iddia ediyor.Dergiye göre oyuncu, kocasına bakmakla bir ay geçirmek zorunda kaldığı için mutlu değildi. Sözde bir kaynak çıkış noktasına, 'Dünyada evden yardım almak için gereken bütün paraya sahipler, ama o mahremiyetini o kadar koruyor ki, Daniel yalnızca Rachel'a sahip olabilirdi.' Bir ara vermek için ağlıyordu. Tanrıya şükür nihayet anladı çünkü dışarı çıkmanın eşiğinde titriyordu! '

Garth Bäche mit Trisha Yearwood

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi Weisz'in 'Daniel sete döndüğüne göre kelimenin tam anlamıyla rahat bir nefes aldığını' çünkü 'yatağından çıkan bir köle şoförüydü ve onu sersemletti' diyerek devam ediyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor, 'Daniel'in emri ve çağrısı boğucuydu. Onu bambaşka bir ışıkta görmesini sağladı - özellikle de iyi bir ışık değil. İlişkilerini yoluna sokmak için ihtiyaç duydukları şeyin bu sefer birbirlerinden uzaklaşmak olduğunu umuyor. '

Magazin raporu oldukça saçma. Dedikoducu Polis kayıtta konuşamayan çifte yakın bir kaynakla görüştük, ancak haber kaynağının makalesinin saçma olduğunu bize temin etti. Craig karısını onu sağlığına kavuşturması için zorlamadı ve oyuncunun küçük yaralanması boşanma olasılığını tetiklemedi.

Belirtilmelidir, Craig ve Weisz sekizinci evlilik yıl dönümlerini kutlarken görüldü. 22 Haziran'da Londra'da, aktörün yarasından iyileştiği sırada düştü. Sadece birkaç hafta önce 'Ekstra' Weisz'den Craig’in durumuna ilişkin bir güncelleme istedi ve eğlence merkezine 'Çok iyi, teşekkürler. Gerçekten iyi. İyi gidiyor. ' Oyuncunun setteki yaralanmasının evliliğinin dağılmasına neden olduğu fikri mantıksız.

Bu yılın başlarında, Star Weisz'in divanın kendisi olduğuna dair aynı derecede saçma bir hikaye uydurdu. Dedikoducu Polis aktrisin mecbur ettiğini iddia ettiği için tabloid gazetesini bastı Craig, ona belirli bir sivilce kremi bulmak için özel bir göreve çıkacak . Olay asla gerçekleşmedi.

Bu arada bu, bir gazetecinin aktörün filmde yer aldığını yanlış bir şekilde iddia etmesi ilk kez olmayacaktı. Tahvil imtiyaz, evliliğine baskı yapıyordu. Şubatta, Dedikoducu Polis seslendi Star haksız yere iddia etmek için Craig’in film için aşırı diyet ve egzersiz rutini karısını çıldırtıyordu. Dedikodu medyasının çiftin ilişkisine dair hiçbir fikri yok.

Nicole Kidman Keith Urban Baby

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.