Bu haftanın magazin dergilerinden biri tek neden olduğunu iddia ediyor Daniel Craig ve Rachel Weisz bebek sahibi olmak, evliliklerini kurtarmaktır. Dedikoducu Polis bu yanlış raporun münhasıran çürütülebilir. İçin bir rep James Bond yıldız bize bunun tamamen doğru olmadığını söylüyor.

Weisz geçen ay, kendisi ve kocasının yaklaşık yedi yıllık ilk çocuklarını birlikte beklediklerini açıkladı, ancak National Enquirer , ikisi sadece boşanmayı önlemek için dünyaya hayat veriyor. Sözde 'kaynak', dergiye, çiftin ilişkisinin 'bir ipliğe bağlı' olduğunu, ancak bebek haberinin 'oyunun kurallarını değiştirdiğini' söyler.Prizin güvenilmez içeriden biri ayrıca, eşlerin çocuklarını büyütmek için 'ana vatanları İngiltere'ye taşınmaya karar verdiklerini' ileri sürüyor. Sadece, Craig ve Weisz bir Brooklyn kumtaşı satın aldı sadece birkaç ay önce, bu tamamen yanlış. Yine de, yanlış bilgilendirilmiş ihbarcı çiftin 'evliliklerini neredeyse kişisel öncelikleriyle mahvettiklerini fark ettiklerini' iddia ediyor, ancak bebeğin 'sorunlarının çözümü' olacağına inanıyor.

Göze çarpan gerçek hatalarla dolu bu makalenin tamamı anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynak' dan gelen bilgilere dayanıyor, ancak Craig’in sözcüsü Dedikoducu Polis kayıtlarda, magazin gazetesinin olaylarla ilgili açıklamasında hiçbir gerçek yok. Weisz hamile kalmadan önce çiftin evlilik sorunları yaşamadığı ve ilişkilerini düzeltmek için bebek sahibi olmaya karar vermedikleri söylendi.

Bunlara ek olarak, İnsanlar son zamanlarda bunu bildirdi Craig ve Weisz için 'çocuk sahibi olmak doğal bir arzudur' ve evliliklerindeki 'doğal bir sonraki adım'. Yalnızca bir ayrılıktan kaçınmak amacıyla bebek sahibi olmanın 'doğal' hiçbir yanı yoktur. Bu arada New York Times Weisz'e evliliğini sordu geçen ay 'Evli olmaktan çok mutluyum, çok çok mutluyum' diye cevap verdi.

Bu, aktrisin Craig'le olan ilişkisinden fışkırdığı ilk sefer olmayacak. Ocak ayında, Weisz söyledi Akşam Standardı , 'Ben her zaman yüzük takıyorum. Yüzüğümü gururla takıyorum. Ben esirim.' Ne yazık ki Enquirer aksini ispatlayan tüm delillere rağmen sürekli olarak eşlerin bölünmeye gittiğini iddia ediyor.

Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için Aralık ayında tabloid'e seslendi Craig ve Weisz 'evliliklerini kurtarmaya' çalışıyorlardı. Bundan kısa bir süre önce, yayın yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Craig ve Weisz 'ayrı hayatlar yaşıyorlardı'. Artık mutlu çiftin yolda bir bebeği olduğuna göre, güvenilmez dergi sadece çaresizlikten hamile kaldıklarını iddia ederek yüzlerini kurtarmaya çalışıyor. Oyuncunun kendi temsilcisinin bize güvence verdiği gibi, durum bu değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.