Daniel Craig ve Rachel Weisz geçen yıl çiftin evliliğinin krizde olduğunu iddia eden bir rapora rağmen bölünmedi. Dedikoducu Polis o sırada uydurma hikayeyi çürüttü ve 12 ay sonra hala doğru değil. Hatta mutlu eşler ilk çocuklarını bile bekliyorlar.

Ancak 10 Temmuz 2017'de National Enquirer yanlış rapor etti Craig ve Weisz 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı sözde bir evlilik krizinin ortasında. Ayrıca, oyuncunun bir başkası için geri dönme teklifini geri çevirdiği iddia edildi. James Bond Bunun yerine sözde parçalanmış birleşimini tamir edebilmesi için bir film. Dergi ayrıca, sözde bir 'içeriden' birinin 'Rachel ve Daniel bir süredir mutlu olmadıklarını ve neredeyse geçen yıl bıraktığını söyledi' sözünü aktardı.Bu hikaye ilk ortaya çıktığında, Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynakla görüştü ve bize bunun 'yüzde 100 uydurma' olduğuna dair güvence verdi. Zaman bunun böyle olduğunu kanıtladı. Geçtiğimiz Nisan, Weisz bir New York Times röportaj o ve Craig ilk çocuklarını birlikte bekliyorlar. Daniel ve ben çok mutluyuz, dedi. Çiftin ilişkisine gelince, oyuncu, 'Evli olmaktan çok mutluyum, çok çok mutluyum' dedi. İçinde ile ayrı görüşme ŞİMDİ , Weisz açıkladı , 'Bayan Craig olmayı seviyorum', kocasının soyadını tüm yasal belgelerinde gururla kullandığına dikkat çekmeden önce.

Tabloid’in Craig’in 007’den dönüş teklifini geri çevirmesiyle ilgili ek iddiasının da yanlış olduğu kanıtlandı. Derginin aktörün rolü reddettiğini söylemesinden sadece bir ay sonra, Craig, 'Stephen Colbert ile Geç Şov' u doğruladı ikonik serideki başka bir film için imza attığını söyledi. 25'inde üretim James Bond film Aralık ayında resmen başlayacak ve Craig süper casus rolünü beşinci kez oynayacak.

Ne yazık ki Enquirer 'bölünmüş' makaleyi çürüttüğümüzden bu yana yıl içinde çift hakkında daha birçok sahte hikaye uydurdu. Geçtiğimiz Mayıs, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için çıkışı bozdu Craig ve Weisz sadece evliliklerini kurtarmak için bir bebek sahibi oluyorlardı. . Yanlış hikaye, eşlerin, kendi ülkelerinde yeniden başlamanın boşanmayı önleyeceği umuduyla çocuğu büyütmek için İngiltere'ye taşındığını bile söyledi. Sadece bir temsilci yapmakla kalmadı 007 yıldız iddiayı düşürdü, ancak Craig ve Weisz bir Brooklyn kumtaşı satın almışlardı kötü araştırılmış makale yazılmadan önce. Gazetenin mutlu çiftin evliliği hakkında çok az fikir sahibi olduğu açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

meine 600 lb Leben Steven Assanti Episode