Dır-dir Daniel Craig karısı tarafından 'sıkı bir tasma' ile tutulmak Rachel Weisz ? Yeni bir tabloid haberinin ardındaki dayanak budur. Dedikoducu Polis iddiayı inceledi ve yalnızca düzeltebilir. Doğru olmadığı söylendi.

Göre Star , Weisz'in pek çok 'kuralı' var ve 'James Bond'un bile yanıtladığı bir kadın var.' Dergi, Craig için 'evlilik hayatının sorunsuz bir yolculuk olduğunu' iddia ediyor çünkü aktris ona 'ayrıldıklarında sıkı bir tasma takıyor'. Hikayesini desteklemek için yayın, bir 'içeriden' biri olduğunu iddia ediyor ve bunu paylaşıyor: 'Rachel ne beklediğini açıkça ifade etti ... Daniel, Rachel'a uyanır uyanmaz ve gitmeden hemen önce kontrol etme emri alıyor. istisnasız uyku. 'Çıkış, Craig'in Weisz'in ona günlük haberleri vermesini talep etmesinden rahatsız olmadığını savunuyor. Aslında, yayın onun aslında 'onu tercih ettiğini' iddia ediyor. Sözde kaynak, 'Daniel etrafta güçlü bir kadın olmasının onu daha iyi bir erkek yaptığını söylüyor,' diyor ve ekliyor: 'Evde pantolon bile giyiyor ... ama işe yaramalarının büyük bir nedeni bu.'

İlginç olan tabloid, James Bond yıldızı için 'evli hayatın sorunsuz bir seyirdir' demesi ilginç çünkü sadece birkaç yıl önce, aynı yayında adı açıklanmayan bir 'içeriden' kişi daha vardı. Craig ve Weisz’in evliliği başı beladaydı ve 'gerçekten kötü bir yerde.' Elbette, daha önce çürütülmüş makale, şimdiki makaleye çok benzer şekilde, tamamen isimsiz, izlenemez ve muhtemelen hayali bir kaynak tarafından yapılan iddialara dayanıyordu. Tersine, Craig’in kendi temsilcisi özel olarak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis derginin yeni hikayesi doğru değil. Film yıldızı, Weisz tarafından 'sıkı bir tasma' ile tutulmuyor.

Star 007 aktörüyle ilgili tuhaf ve kanıtlanabilir şekilde yanlış anlatılar üretme konusunda bir sicili var. Sadece birkaç ay önce, Dedikoducu Polis hakkında sahte bir hikaye uydurduğu için dergiyi bozdu Craig, Weisz'e belirli bir sivilce kremi bulmak için Beverly Hills'in dört bir yanında yarışıyor . Yayıncı, Beverly Hills'te sivilce kremi aramak için koştuğunu iddia ettiği sırada, Craig'in Norveç'te bir film üzerinde çalışmasına ek olarak, sözcüsü de bize hikayenin 'saçma' olduğu konusunda güvence verdi.

Ve bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde ısrar etmek için çıkışı açığa çıkarmak Craig’in bir sonraki James Bond filmi için yaptığı diyet Weisz'i çılgına çeviriyordu . O zaman da bir uydurmaydı. Belki de tabloid, kaynaklarını ve yazarlarını biraz daha sıkı bir şekilde tutarsa ​​çok daha az yanlış olur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.