Daniel Craig yasaklanmadı Ben Affleck bir sonrakine katılmaktan James Bond ile prömiyer Ana de Armas . Dedikoducu Polis bu tabloid hikayesinin sahte olduğunu kanıtlayabilir.

Bazı gerçeklerle başlayalım. Craig ve de Armas gerçekten de henüz yayınlanmamış bir sonraki filmde başrolde. James Bond film Ölmek İçin Zaman Yok . Bu filmin nisan ayında bir Hollywood prömiyeri olması gerekirdi, ancak filmin 25 Kasım'a kadar itildi . Açıkçası, o tarihe bile gerçekten güvenilmemeli. Gibi filmler gördük Mulan ve Avatar 2 yeniden planlanan salgın sonrası çıkış tarihlerinin tekrar tekrar ertelenmesini sağlayın.Dahası, salgının hala devam ettiği göz önüne alındığında, uygun bir kırmızı halı galası bile olmaması daha olasıdır. Örneğin, bu Eylül Emmy Ödülleri sanal olacak Kırmızı halı ya da ihtişam olmadan. Hollywood dahil herkes pandemide nasıl çalışılacağını bulmaya çalıştığı için bu kararlar muhtemelen henüz alınmadı.

Tüm bunları aklımızda tutarak, şu saçmalığa gelelim Star Daniel Craig'in prömiyeri için 'Ben'in istenmeyen kişi olduğu mesajını yayması' hakkındaki hikaye Ölmek İçin Zaman Yok . Görünüşe göre, Craig’in egosu o kadar kırılgan ki, görünüşe göre “PDA'yı paketlemekle” tanınan iki Hollywood yıldızının spot ışığını çalmasına izin veremiyor. En azından anonim bir içeriden söylenen buydu. Bu sözde 'içeriden', 'Bu Daniel'in partisi ... bir sirk gösterisiyle sahnelenmeyecek!' Diyerek sona eriyor.

Evet, Dedikoducu Polis öyle düşünmüyor. Craig, onlarca yıllık oyunculuk döneminde düzinelerce prömiyere katıldı ve daha önce hiç nüfuzunu kullanıp bir oyuncunun bir oyuncudan men edilmesini uygun görmemişti. Dahası, Ana de Armas ve Ben Affleck, kırmızı halı deneyimine sahip, ancak 2020'de çıkmaya başlayan profesyonellerdir, bu nedenle, içeriden birinin önerdiği gibi 'PDA'da paketleme' konusunda itibar kazanmak için neredeyse hiç zamanları olmadı. Ayrıca Craig'e yakın olan kaynağımıza da ulaştık ve bize bu hikayenin doğru olmadığına dair güvence verdi.

Affleck ve de Armas hakkında pek çok hikayeyi çürütmüştük ve henüz bir yıllık flört yılını doldurmuş değiller. Görünüşe göre Affleck’in eski karısı Jennifer Garner uyarıyordu de Armas'ın sadece şöhreti için onunla çıktığını (Affleck'le çıkmadan önce sahip olduğu şöhret ama her neyse). Affleck'in de Armas'ı satın aldığı söylendi. 200 bin dolarlık söz yüzüğü veya tamamen ayrı bir durumda, Bir spor araba . Ne ile Star ve pahalı hediyeler? De Armas bir spor araba istiyorsa, her zaman kendisi ile biraz satın alabilir. Bıçak Sırtı 2049 para.

Craig ayrıca bir Star Karısı Rachel Weisz'in onu 'sıkı bir tasma' tuttuğu söylentisi. Görünüşe göre tabloid Craig'i bir diva gibi göstermiyorsa, o zaman eşini bir diva gibi gösterecek. Bu tabloid'deki diğer pek çok hikaye gibi, bu hikaye de açıkça uydurulmuştu. Dedikoducu Polis umutluyuz hepimiz eğlenebiliriz Ölmek İçin Zaman Yok Kasım ayına geldiğimizde, Affleck'in kırmızı halıda de Armas'a katılması bizi kesinlikle şaşırtmayacaktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.