Yıldızlarla Dans yarışmacılar Ally Brooke ve Lauren Alaina kızgın değiller Christie Brinkley Kızı Denizci yanlış bir habere rağmen şovda annesinin yerini alacak. Dedikoducu Polis düzmece anlatıyı düzeltebilir. Açıkçası doğru değil.

Pazartesi günü, Brinkley’in 21 yaşındaki kızının, provalar sırasında eski süper model düşüp kolunu kırdıktan sonra realite yarışmasında annesinin yerini alacağı duyurulmuştu. Göre Radar Çevrimiçi , yarışmacılar Brooke, 26 ve Alaina, 24, durumdan memnun değiller çünkü aynı yaştaki başka bir kişiyle rekabet etmek istemiyorlar.Sözde bir kaynak bloga, 'Ally ve Lauren başka bir genç ünlünün karışıma girmesinden rahatsız görünüyor,' dedi. 'Karşı çıkacak başka bir genç kız olduğu için sinirleniyorlar.' Unutulmamalıdır ki, yarışmacı arkadaş Hannah Brown 24 yaşında, ancak web sitesi ondan hiç bahsetmiyor. Güvenilir olmayan çıkış, şüpheli hikayesini desteklemek için başka ayrıntılar da sağlamaz. Muhtemelen bunda sıfır gerçek olduğu içindir.

Dedikoducu Polis üretimiyle ilgili bir kaynak ile kontrol edildi Yıldızlarla Dans , bize blogun makalesinin tamamen yanlış olduğunu söyleyen kişi. Brooke'a yakın bir kaynak da web sitesindeki makalenin saçma olduğunu doğruluyor ve ekliyor: 'Ally şovun bir parçası olmaktan heyecan duyuyor ve diğer tüm yarışmacılarla harika bir ilişkisi var.' Alaina’nın kampındaki bir birey bu duyguyu yansıtır. Çıkışın tartışmayı kışkırtma girişimi temelsizdir.

Ne yazık ki bu, blogun, filmin perde arkasında sahte bir drama yaratmaya çalıştığı ilk sefer olmayacaktı. Yıldızlarla Dans . Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlısı figür patencilerini yanlış iddia ettiği için siteyi çağırdı Tonya Harding, Adam Rippon ve Mirai Nagasu kan davası içindeydi gösteri setinde. Patenciler, biz raporu düzelttikten kısa bir süre sonra anlaşamadıkları yönündeki söylentileri bizzat yalanladılar.

Dedikoducu Polis ayrıca hit gösterinin oyuncu seçimi ile ilgili birkaç sahte makaleyi de çürüttü. Daha önce RadarOnline’ın kardeş yayını olan National Enquirer yanlış bildirmek için Caitlyn Jenner, sporculara katılacaktı. Yıldızlarla Dans . Bundan kısa bir süre önce, aynı dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendik. O.J. Simpson katılıyor Yıldızlarla Dans .

Gerçeklik yarışma şovunun popülaritesi nedeniyle, dedikodu medyası onu çevreleyen sahte senaryolar bulmak için sadece kamışları kavrıyor. Bu sonuncusu, Brinkely’nin kızının onun yerini alacağı haberinden yararlanmak için icat edildi. Diğer yarışmacıların kadro sarsıntısından rahatsız olduğu fikrinin hiçbir geçerliliği yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.