Gwyneth Paltrow ’S eski kocasıyla boşanma ve arkadaşlık , Chris Martin , biraz alışılmadık görünebilir, ancak eski çift için işe yarıyor. Bununla birlikte, geçen yıl bir tabloid, belirli birisinin eski çiftin yakın bağlantısından memnun olmadığını iddia etti. Dergi iddia etti Dakota Johnson arkadaşları tarafından Paltrow ile olan ilişkisi nedeniyle Martin'i terk etmeye çağırıldı. Dedikoducu Polis çıktığı zaman masalın içine baktı. Bugün makaleyi tekrar gözden geçiriyoruz.

Dakota Johnson Gwyneth Paltrow'dan Rahat Değil mi?

Geçen aralık, Star Dakota Johnson'ın arkadaşlarının Chris Martin’in eski karısıyla arkadaşlığına inanmadı zekiydi. Bir haberci, 'Gerçek şu ki, Gwyneth yaptığı her şeyin bir parçası' dedi ve eski çiftin iki genç çocuğunu birlikte büyüttüğünü belirtti. İçeriden kişi devam etti ve Johnson'ın durumu rahatsız edici bulduğunu çünkü Martin'le kendi çocuklarına sahip olmaktan endişe duyduğunu söyledi.'Dakota ve Chris iki yıldır çıkıyordu ve kendi ailesini özlüyordu. Ama Chris bunu anlamayacak - ona göre o sadece başka bir kız arkadaş, 'diye ekledi muhbir.

Chris, Dakota ve Gwyneth’in İlişkisinin Ardındaki Gerçek Gerçek

Dedikoducu Polis ilk çıktığında sahte hikayeyi düzeltti. Artık bir yıl geçtiğine göre, raporun hala yanlış olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Evet, Gwyneth Paltrow ve Chris Martin ayrılmalarının ardından yakın kaldılar, ancak çift ebeveynler ve çocukları için birleşik bir cephe sunmaları çok önemli. Ayrıca, Paltrow'un Grinin Elli Tonu star. Aslında Sığ Hal aktris Johnson'a gerçekten taptığını ortaya çıkardı , söyleyerek,

Nasıl tuhaf göründüğünü anlayabiliyorum çünkü biraz alışılmadık. Ama sanırım, bu durumda, tekrar tekrar geçtikten sonra, ona tapıyorum.

Dakota Johnson ve Chris Martin Hala Güçleniyor

Martin ve Johnson’ın ilişkisine gelince, ikili ayrılmadı ve ayrılmadı. Son zamanlarda Hız İhtiyacı aktris bir yüzük ile görüldü birçok kişinin bir nişan olabileceğini iddia ettiği parmağında. Rağmen Dedikoducu Polis çiftin henüz nişanlı olup olmadığını teyit edemiyoruz, ikisinin hala çıktığından emin olabiliriz.

Magazinler yalan söylemeye devam ediyor

Ek olarak, bu ilk değil Star Paltrow, Johnson ve Martin hakkında saçma bir hikaye uydurdu. Geçen yıl dergi ayrıca Chris Martin'in Gwyneth Paltrow'dan izin istedi Dakota Johnson ile evlenmek için. Bu ne kadar aptalca geliyor? En son kontrol ettiğimizde Paltrow, Martin ya da Johnson'ın annesi değildi. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu.

Magazin dergisinin yayınladığı bir başka yanlış hikaye de Paltrow'un bir kız çocuğu evlat ediniyordu kocası Brad Falchuk ile. Dedikoducu Polis bunun olmadığını açıkladı. Sonuç olarak, yayının bu ünlüler hakkında herhangi bir bilgisi olmadığı ortada.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Justin Ryan Simpson kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın En Küçük Oğlu

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.