Hollywood çok büyük bir yer gibi görünüyor ama gerçekte göründüğünden çok daha küçük. Günümüzün en iyi yıldızlarının çoğu, diğer ünlü insanlarla ailevi bağları paylaşıyor. Nereden Gwyneth Paltrow -e Kate Middleton bazı ilginç bağlantılar var.Ralph Macchio, bir fotoğrafta kırmızı halıda koyu renkli bir takım elbise giyiyor. Sağdaki fotoğrafta, Melissa

(Getty Images)Ralph Macchio ve Melissa Gorga

Tuhaflıkları onu yıldız yapmadan çok önce New Jersey'nin Gerçek Ev Kadınları , Melissa Gorga'nın başka bir şöhret iddiası vardı. Karate Kid'in kendisi, Ralph Macchio, Gorga'nın kuzenidir. Yani uzak bir kuzen. Gorga, Macchio ile hiç tanışmadı, o itiraf etti Huffington Post .Elle

(Getty Images)

Dakota ve Elle Fanning + Kate Middleton

Elle Fanning iki ünlü kraliyet karakterini canlandırdı: Prenses Aurora Zararlı ve Hulu’nun orijinal serisinde Büyük Catherine Büyük . Gerçek hayatta, Elle ve ablası Dakota Fanning'in modern bir kraliyet ailesi üyesiyle uzak bir bağları vardır. Fanning kardeşlerin soyundan geliyor İngiltere Kralı Edward III olduğu gibi Cambridge Düşesi Kate Middleton . Middleton’ın annesi aynı zamanda, Dakota ve Elle Fanning Middleton’un 21. kuzenleri olan King Edward’ın uzak bir torunu.Welche Nationalität hat Dr. Dre's Frau?
Jenny McCarthy ve Melissa McCarthy

(Getty Images)

Jenny McCarthy ve Melissa McCarthy

Soyadı aynı olmasına ve her iki bayanın da kötü bir mizah anlayışına sahip olmalarına rağmen, pek çok kişi Melissa McCarthy ve Jenny McCarthy kuzenler. Aslında, radyo sunucusu bir keresinde kuzenine başlamasına yardımcı olmak için sette bir iş ayarladı. 'Başladığında, ona yaptığım bir şovda iş bulacak, ipleri öğrenecek ve kamera önünde ve perde arkasında bir TV setinde biraz deneyim kazanacak bir konumda olma şansına sahiptim. ' Jenny söyledi İnsanlar .

Solda, Rob Schneider

(Getty Images)

In welchem ​​Alter starb Bob Marley?

Elle King ve Rob Schneider

'Ex’s & Oh’s' şarkıcısı Elle King, gıcırtılı sesiyle ünlüdür, ancak çoğu kişi onun ünlü lakabının aslında bir sahne adı olduğunu bilmiyor. Tanner Elle Schneider ona verilen addır ve komedyen Rob Schneider babası ve London King annesidir.

Phill Collins, kim

(Getty Images)

Phil Collins ve Lily Collins

Oyuncu Lily Collins de ünlü köklerden geliyor. Babası, efsanevi İngiliz müzisyen Phil Collins'tir. Yetenek bu ailede açıkça geçerli.

Barbra Streisand

(Getty Images)

Barbra Streisand + Josh Brolin

Yeterince şaşırtıcı bir şekilde, Barbra Streisand Thanos oyuncusu Josh Brolin'in üvey anne. Streisand, 1998'de Josh’ın babası James’le düğümü bağladı. Şimdi Streisand, Josh’ın üç çocuğuna büyükanne olmaktan büyük gurur duyuyor.

Kırmızı halıda çiçekli bir elbise giyen Gwyneth Paltrow

(Getty Images)

Gwyneth Paltrow ve Kate Moennig

Gwyneth Paltrow ailesindeki tek ünlü aktris değil. Kuzeni Kate Moennig Ben kelimesi ve Ray Donovan şöhret. İki oyuncu birbirine tam olarak benzemiyor, bu yüzden çoğu insan bağlantı kurmuyor. Ayrıca, Moennig'in açıkladığı gibi bir görüşme sırasında ile Gözlemci kuzenler tamamen farklı insanlar.

Soldaki fotoğraf Bianca Lawson

(Getty Images)

Haifischbecken Nettowert 2017

Bianca Lawson + Beyonce ve Solange

Beyonce Knowles-Carter ve kız kardeşi Solange'ın ailelerinde üçüncü bir yetenekli kız kardeşi var. Richard Lawson'ın kızı aktris Bianca Lawson, babasının annesi Tina Knowles-Lawson ile evlendikten sonra kendini dünyaca ünlü iki yeni üvey kızla buldu.