Dakota ve Elle Fanning Avustralyalı bir tabloid'den gelen yanlış bir habere rağmen 'savaşta' değiller. Dedikoducu Polis ilişkilerinin 'gergin' olduğunu iddia eden hatalı makaleyi münhasıran çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Göre KB , Dakota ve 'küçük kız kardeşi Elle, aynı Hollywood rolleri için birbirleriyle rekabet ettikleri için şimdi acı bir kan davasına hapsolmuş görünüyorlar.' Üretilen tesisini desteklemek için dergi, Dakota'nın Birleşik Krallık baskısına verdiği bir röportajdan alıntı yapıyor. Marie Claire Ocak 2018 sayısı için. Tabloid, 'Dakota [röportajda] çiftin yıllardır' ortak hiçbir yanı olmadığını 've' birbirleriyle ne yapacaklarını bilmediklerini 'itiraf ediyor.'Avustralyalı çıkış, sözde 'içeriden' 'kız kardeşler arasındaki ilişkinin son zamanlarda birbirlerinden neredeyse' nefret ettikleri noktaya kadar daha da gergin hale geldiğini 'paylaşmaya devam ediyor. Gazeteyi bilgileriyle donatan sözde 'arkadaş', 'Çok rekabetçi [büyüyorlardı] ve şu anda filmler için kavga ediyorlar' diyerek devam ediyor. Muhtemelen uydurma kaynak, 'Neredeyse hiç konuşmuyorlar' sonucuna varıyor.

Görünüşe göre tabloid, Dakota'nın sözlerine dayanarak en son makalesini hazırladı. Marie Claire . Ancak derginin yorumlarını bağlamının tamamen dışına çıkardığını söylemek yetersiz kalıyor. Bu yüzden Dedikoducu Polis aktrisin tam alıntılarını verecektir. Ve yayının kız kardeşlerin 'savaşta' oldukları iddialarından çok uzak, ilişkileri 'daha da gergin' ve birbirlerinden 'nefret ediyorlar', eğer bir şey olursa, şimdi her zamankinden daha yakınlar.

Konusu ne zaman Elle geldi Marie Claire Dergi, 'Aynı rekabetçi sektörde olmalarına rağmen, Fanning ve ünlü kız kardeşinin büyük ölçüde iki kariyerinin de organik olarak gelişmesi nedeniyle harika bir ilişkisi var' diye belirtiyor. Bu 'gergin' mi yoksa birbirlerinden 'nefret ettikleri' ve 'savaştalar' mı?

Alıntılara gelince KB röportajda kullanıldığında, Dakota'nın söylediklerini tamamen yanlış yansıtıyordu. Temel olarak, dört yıllık yaş farkı nedeniyle çok az ortak yanlarının olduğu zamanlar olduğunu açıkladı. Dakota kadın dergisine şunları söyledi: 'İkinizin de dokuz ve 13 yaşlarında çok farklı şeyler deneyimlediği birkaç yıl var - 12 ve 16 yaşlarında hiçbir ortak yanı yok - birbirimizle ne yapacağımızı bilmiyorduk.' Ama vurguladı ve tabloid kasıtlı olarak atladı, 'Şimdi [Elle] yaşlandıkça ve ben yaşlandıkça yaklaşıyoruz ... ve bu gerçekten çok hoş.'

Neyin hoş olmadığını biliyor musun? Aussie dergisi, Fanning kardeşlerin ilişkisi hakkındaki bu tamamen yanlış hikayeyi nasıl yayınladı? The Günlük posta bunun benzer şekilde ayrıştırılmış kısmı Marie Claire Dakota'nın Elle ile bağ kurmak için nasıl mücadele ettiğine dair yanıltıcı bir makale yayınlamak için röportaj. Yine de Dedikoducu Polis Her iddiayı doğrulayan ve aynı temsili paylaşan Elle ve Dakota'ya yakın bir kaynak arka planda bize güvence veriyor: Tabloid’in “savaşta” makalesinde “kesinlikle gerçek yok”.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.