Günlük posta hamile fotoğraflarını fotoşopla çektiğini inkar ediyor Kylie jenner . Beklenen gerçeklik yıldızı hamileliğini ele almamakla birlikte İngiliz gazete ve fotoğraf ajansını suçladı. X17 son paparazzilerin resimlerini değiştiriyor, ancak iddialarına karşılık veriyorlar.

Pazar günü Günlük posta web sitesinde, 'RESİM ÖZEL Bu bebek Jenner! Kylie, hamile figürünü bol giysilerin altına saklarken ilk kez yumruğuna giriş yapıyor. ' Uzun bir mercekle çekilen bulanık fotoğraflarda, özel bir havalimanının otoparkında siyah bir sweatshirt ve eşofman altında görülüyor. Görünür tam bir 'çıkıntı' yok, ancak o da tam olarak zayıf görünmüyor. Aslında, bol giysiler sadece daha büyük görünen bir görünüme katkıda bulunur. Bu, Jenner’ın orta bölümünün haftalardır ilk kez fotoğraflanmasına işaret ediyordu.Ancak anlık görüntüler internette dolaştıktan sonra, Jenner tweet attı, 'Her şeyden önce, eğer fotoğraflarımın bloglarına / papalarına photoshop yapacaksanız !! Arka planda çarpık çizgiler olup olmadığını kontrol edin. 2. fotoğraf açıkça değiştirilmiş. ' Ayrıca, ısrar ederek onu destekleyen bir makyaj sanatçısını retweetledi, “Bu düzenlendi !!! Araba hattını kontrol edin. ' Onların argümanı, Jenner ile resmedilen bir arabanın arkası doğal olmayan bir şekilde kavisli göründüğü için, görüntülerin dijital manipülasyon yoluyla bozulduğu şeklinde görünüyor.

Warum hasst Angelina Jolie ihren Vater?

İngiltere'deki tabloid, Jenner'ın suçlamalarını kabul etmek için hikayesini güncelledi, ancak aynı zamanda 'DailyMail.com bu resimlerin Photoshop yapılmadığını doğrulayabilir' şeklinde bir yalanlama da ekledi. Ek olarak, X17 kendi sitesinde fotoğrafların “GERÇEK! Photoshop yok, # filtre yok, katkı maddesi yok, koruyucu yok - hepsi organik ve tamamen GERÇEK! ' Paparazziler ajansı, Jenner'ın, insanları resimlerin düzenlendiğine inandırmaya çalışmak için gizli bir nedeni olduğunu öne sürdü.

'Kylie'nin hamile değilmiş gibi davranmasıyla tamamen havalıyız, bu yüzden büyük bir açıklama yapmak için bir dergi veya TV şovu tarafından parasını alabilelim ama hadi gerçek olalım, millet, onun çocukla olduğunu ve babasının kim olduğunu BİLİYORUZ,' X17 yazdı. Nitekim, Jenner'e yakın olanlar rekora girmemiş olsa da, Eylül ayında erkek arkadaşı Travis Scott'tan bir bebek beklediği doğrulandı. Özellikle, ilk kez anne olan anne, hamilelik raporlarının hiçbirini reddetmedi ve daha da önemlisi, burada aslında bir bebek yumruğu olmadığını söylemedi.

Brad Pitt neue Freundin 2019

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.