Courteney Cox ve Matthew Perry sahte bir tabloid raporuna rağmen filizlenen bir romantizm içinde değiller. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Şovlarının başlığına uygun olarak, eski TV yıldızları sadece arkadaş.

Bu haftanın TAMAM MI! üç sayfalık bir yayına sahiptir. Arkadaşlar co-stars aşık oluyor. Şüpheli hikayeye göre, her şey bu ayın başlarında Cox'un Batı Hollywood'daki bir restoranın dışında 'darmadağınık' görünmesinin ardından Perry ile buluşmasıyla başladı. Sözde bir 'arkadaş', 'Courteney her şeyi bıraktı ve onunla tanışmak için acele etti. Bir kırılganlık anında, Matthew Courteney'e ona aşık olduğunu ve her zaman da öyle olduğunu söyledi ”, aktrisin“ ona da aşık olduğunu ve bunun nereye gideceğini görmekten heyecan duyduğunu ”açıklamasını istedi.Haben sich Tim Mcgraw und Faith Hill getrennt?

Sözde içeriden biri, eski rol arkadaşlarının yavaş yavaş arkadaşlarına ve ailelerine birbirlerini gördüklerini söylemeye başladığını söylemeye devam ediyor, sözde Jennifer Aniston da 'Zaman hakkında, çocuklar!' Şüpheli haberci ayrıca, haberleri heyecanlandıran Lisa Kudrow ile de paylaştıklarını iddia ediyor. 'Matthew’un birbirlerini tanıdıkları 25 yılın çoğunda Courteney için bir meşale taşıdığı bir sır değil. Bu yüzden insanlar sonsuza dek bir araya gelmeleri için kök salmaktadır! '

Maalesef onlara 'kök salan' insanlar için hikaye tamamen uydurma. Cox ve Perry çıkmıyorlar, hiç çıkmadılar. Tüm bu önermenin kaynağı bir Cox, kendisi ve Perry'nin Instagram fotoğrafını paylaşıyor Bu ayın başlarında öğle yemeğinde buluştuklarını açıkladı. Dedikoducu Polis her iki yıldıza da yakın kaynakları kontrol ettik ve tüm bu anlatının uydurma olduğundan emin olduk. Öncüldeki daha büyük bir boşluk şudur: Cox hala uzun süredir sevgilisi Johnny McDaid ile çıkıyor , ona 'bir' dediği bir adam Jimmy Kimmel Canlı bu yılın başlarında.

Güvenen TAMAM MI! Kaynakları, çoğu zaman yanlış oldukları için tehlikeli bir iştir. Makalede, tabloid'in ilişkiden bahsettiği kişilerden biri Meşgul Philipps. Ancak geçen yıl, çıkış iddia etti Cox ve Philipps 'kan davası' yapıyordu sonra Arkadaşlar yıldızın bir görünümden ötürü çarptığı varsayılıyordu. Bu gece meşgul . Dedikoducu Polis hem aktrislere hem de şovun ağına yakın kaynaklarla kontrol edilen E! 'nin hepsi hikayenin yanlış olduğunu onayladı.

Aynı zamanda ilk değil TAMAM MI! Cox'un Instagram gönderisinin etrafında sahte bir öncül icat etti. Geçen ay, magazin gazetesi Cox, Aniston ve Matt LeBlanc birlikte gizli bir TV programı üzerinde çalışıyorlardı. , ancak şovun diğer üç yıldızı Perry, Kudrow ve David Schwimmer dahil değildi. Sahte hikaye, Cox'un Aniston ve LeBlanc ile birlikte bir fotoğraf paylaşmasının ardından uyduruldu. Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu ve o zamandan beri, altı yıldızın hepsinin bir tür yeniden birleşme yapmak için görüşmelerde olduğu bildirildi. senaryoya dayalı bir şov Arkadaşlar karakterler işlerde değil.

Wie viel wiegt Melissa McCarthy nach Gewichtsverlust?

6/3 güncellendi: Courteney Cox ve Matthew Perry sadece arkadaş olarak kalsa da, söylentiler durmadı. Birkaç güvenilmez yayın kuruluşu, ikisi hakkında daha uydurma hikayeler üretti. The National Enquirer hatta Courteney Cox'un Perry ile bir ilişki önermek ayıklığı karşılığında Kadınlar Günü basitçe 'bildirmek' için kararlaştırıldı Cox bir bebek partisi planlıyordu Perry ve kız arkadaşı için. En azından, en az bir kuruluşun bu ikisinin zaten başka insanlarla ilişki içinde olduğu gerçeğini fark etmesi iyi bir işarettir.

Elbette bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi, ancak ikisinin hayranları için alakalı ve doğru güncellemeler var: O zamandan beri oyuncu kadrosunun Arkadaşlar gerçekten de HBO Max'ta bir özel etkinlik için birleşecek . Perry ve Cox'un yanı sıra diğer ana aktörlerin etkinlik için her birinin 2 milyon dolar aldığı bildirildi. Başlangıçta geçtiğimiz Mayıs ayında yayınlanması gerekiyordu, ancak salgın nedeniyle ertelendi. Her şey planlandığı gibi giderse çekimlerin bu yazın sonunda başlaması bekleniyor.

Hayranlar ikisinin yeniden bir araya gelmesini beklemek zorunda kalacak olsa da, en azından Cox ve Perry sosyal medyada hala birbirlerine ayak uyduruyor. Geçtiğimiz Mart, Cox saçma bir dans videosu yayınladı Instagram'da Perry'den fark edilir derecede Chandler benzeri bir yorum yapmasını istiyor: 'Merhaba tatlım, az önce ne oldu?' Görünüşe göre herkes iki oyuncunun ekranda bir kez daha etkileşime girdiğini görmeye hazır, ancak umarım onlar hakkında daha tembel tabloid hikayelerinde cephane olarak kullanılmaz.

Dedikoducu Polis personeli tarafından yapılan ek raporlarla.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.