Are Arkadaşlar star Courteney Cox ve rock yıldızı Johnny McDaid mola mı veriyorsun? İkisi şimdi yedi yıldan fazla bir süredir çıkıyor, bu yüzden bu kötü bir alamet olurdu. Dedikoducu Polis araştırır.

'Paramparça'

Göre TAMAM MI! , Cox ve McDaid 'denizaşırı aşklarını duraklattılar.' COVID-19 nedeniyle ayrıldı İngiltere'de ikamet eden McDaid ve Los Angeles'ta Cox ile. İçeriden biri, 'seyahat kısıtlamaları romantizmi gerçekten köreltiyor' diyor. İkili, 'bir adım geri gitmeye ve fişlerin mümkün olduğu yere düşmesine izin vermeye' karar verdi.Cox ve McDaid 'samimi bir konuşma yaptı ve biraz izin almak için zor bir karar verdi.' Virüs hiç gerçekleşmemiş olsaydı, 'muhtemelen biraz daha uzun süre dayanacaklardı' ama hayat onları hâlâ ayırıyor. Makale, 'belki de arkadaş olarak daha iyiler' şeklinde spekülasyon yaparak sona eriyor.

Daha Yeni Bir Araya Geldiler

Bu hikayede klişenin ötesinde gerçekten pek bir şey yok Arkadaşlar başlığında referans. Ayrı bir çiftin geçici olarak ayrılmasıyla ilgili belirsiz bir hikaye, ancak bunun gerçekten olup olmadığını anlayacak olan tek kişi asla bir çıkışla konuşmayacaktı. TAMAM MI! .

ist Garth Brooks und Trisha Yearwood verheiratet

Cox ve McDaid'in virüs yüzünden ayrılmaya zorlandığı doğru, ancak bu sadece geçiciydi. İkili bir süre sonra yeniden bir araya gelebildiler. dokuz aylık ayrılık Noel için tam zamanında. Bu, yedi yıllık flört yıllarında ayrı geçirdikleri en uzun süredir, ama sonunda sona erdi. Açıkçası, bu hikaye tamamen uydurma. Cox, Instgram öykülerinde iki kişinin çok samimi görünen bir fotoğrafını yayınladı ve bu düzmece anlatıda geniş bir bütün oluşturdu.

(Courteney Cox / Instagram)

Cox Ne Yaptı?

Cox, McDaid ile vakit geçirememiş olsa da, kendini oyalamıştır. O yakın zamanda çekimler tamamlandı yeni bir Çığlık film, serinin beşinci. Bu tabloid, Cox’un mükemmeliyetçiliğinin, sette sorun , fakat Dedikoducu Polis bunun sahte olduğunu kanıtladı. Ayrıca Cox'un Matthew Perry ile çıkmak Yani açıkça görülüyor ki, bu çıkış ekranda olanı gerçek hayatta olanlardan ayırmakta zorlanıyor.

Diğer Uzun Masallar

TAMAM MI! Cox ve McDaid hakkında hikayeler içeren sivilceli bir geçmişe sahip. İkisini iddia etti tekrar nişanlandı Bir yıl sonra ikisinin evlenmek . İkili 2014 yılında nişanlandı, ancak evlenmemiş bir çift olarak kalmaya karar verdi. En son hikayede bu hayali çatışmalardan hiç bahsedilmedi ki bu şaşırtıcı değil.

Sevgilisiyle yeniden bir araya geldi ve Arkadaşlar dört gözle beklemek için yeniden birleşme, 2021'in Courteney Cox için büyük bir yıl olacağı anlamına geliyor. Bu tabloidde aksi iddia edildiğini görüyorsanız, o zaman en iyisi bir tuz parçasıyla almaktır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prens William Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Wer ist Trevor Noah Freundin

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırmak

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.