Courteney Cox ve Johnny McDaid COVID-19 nedeniyle bir yılın daha iyi bölümünü geçirmek zorunda kaldı. İkisi yakın zamanda İrlanda'da yeniden bir araya geldi, ancak bir tabloid, yeniden bir araya gelmenin hiç de eğlenceli olmayabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Ya Da Ayrılık Buluşması'

Göre Yaşam tarzı , Cox ve McDaid’in 'İrlanda’da uzun zamandır beklenen buluşması romantik olmaktan uzaktı.' İkili, aşkı tartışmak yerine, 'ya bir şeyleri çözmek ya da kendi yollarına gitmek için' yolculuğa çıktı. İçeriden biri Cox'un 'tüm kartlarını masaya koyduğunu' ve ileriye doğru 'her şeyin değişmesi gerektiğini netleştirdiğini' söyledi.Cox, McDaid İrlanda'da yaşarken Los Angeles'ta yaşıyor ve içeriden biri 'saat farkı gerçek bir sorun' diyor. 'FaceTime aramaları az ve çok uzak' olduğundan bu noktada 'Courteney ipinin ucunda.' Bu “telafi ya da mola” gezisi, ikisinin ayrılıp kalmayacağına karar verecektir.

Tabloid Kursu Düzeltmesi

Bu kesin ya da kırılma hikayesi günler sonra geliyor TAMAM MI! McDaid ve Cox'un Bir mola alarak . Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozdu çünkü ikisi yeni bir araya gelmişti. Yaşam tarzı ve TAMAM MI! her ikisi de aynı şirkete ait olan kardeş yayınlardır. Bu hikaye, kardeş dergisinin hikayesini, aslında hepsini uydurduğunu kabul etmek zorunda kalmadan, uygulanabilirliğini koruyacak kadar düzeltmenin bir yoludur.

İddiasını Destekleyecek Kanıt Yok

Bu hikaye yalnızca, göze çarpan miktarda bilgiye sahip olan isimsiz bir içeriden birinin ifadesine dayanıyor. Yalnızca Cox ve McDaid, metinleri geri göndermenin ne kadar sürdüğünü bilir, bu yüzden bunların hepsi hemen şüphelidir. Cox kendisi dedi o ve McDaid 'FaceTime'da çok zaman geçiriyorlar' ama yine de 'fiziksel dokunuşunu [özlüyor].'

Ayrılık için dünyanın öbür ucuna uçmak üzereyken birinin söylediği şey bu değil. The Çığlık star kısa süre önce McDaid ile gülümseyen bir selfie paylaştı. Görünüşe göre bu gezi, magazin dergisinin inanmanızı isteyeceği gibi bir kıyamet ve kasvet değildi.

Tabloid İşareti Sürekli Özlüyor

Dedikoducu Polis Cox hakkındaki düzmece haberlerinden dolayı bu tabloidi defalarca bozdu. Cox'un denediğini iddia etti Jennifer Aniston'ı kur Aynı sıralarda ünlü olmayan erkeklerle Aniston basına bekar olduğu için ne kadar mutlu olduğunu anlatıyordu. Aniston ve Cox'un sözde bir Justin Theroux'nun üzerine düşmek ki bu saçma çünkü Aniston ve Theroux hala iyi durumdalar.

Ayrıca Aniston, Cox ve Lisa Kudrow'un atış yapmak Arkadaşlar film . HBO Max için yeniden bir araya gelme setiyle, bu hikayenin uydurma olduğunu biliyoruz. Cox ve McDaid, şikayetlerini dile getirmek için bu buluşmayı planlamadılar, bu yüzden bu hikaye tamamen yanlış.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal ile Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.