Magazin iddialarından biri Courteney Cox davet etmedi Jennifer aniston sözde 'İrlanda düğünü' Johnny McDaid . Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltebilir. Tamamen uydurma.

'Courteney, Jen'i Düğünden Yasakladı' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor. National Enquirer . Ekteki makale Cox ve erkek arkadaşının memleketi Kuzey İrlanda'daki koridorda yürümeyi planladığını, ancak 'Arkadaşları' başrol oyuncusu ve uzun süredir arkadaşının davetli listesinde olmadığını söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Jen, İrlanda meselesinin Johnny'nin arkadaşları ve ailesi için olduğunun farkındadır. Ama kendisine sorulmadığı için hâlâ derinden yaralı. 'Post Malone Salt Lake City

Dergi ayrıca Aniston'ın yaz boyunca Cox için 'İrlanda temalı bir gelin duşu' düzenlediğini ve bu da küçümsemeyi daha da üzücü hale getirdiğini iddia ediyor. Çıkış, Cox ve McDaid'in İrlandalı evliliklerini takiben Malibu'da bir tören yapacaklarını ve Aniston'ın California meselesinde olmasına rağmen, hala küçümsenmiş hissettiğini söylüyor. Sözde kaynak, 'Dışlanıyor' diye ekliyor. Bu küçümseme yüzünden derinden yaralandı ve bunu unutmaya hazır değil.

Doğal olarak, güvenilmez çıkış, bu varsayılan olaylar için hiçbir zaman çerçevesi vermez. Dergi, Cox’un sözde “İrlanda düğününün” ne zaman yapılacağından veya Malibu töreninin ne zaman yapılacağından bahsetmiyor. Her şeye rağmen, rekora gitme yetkisi olmayan Cox'a yakın bir kaynak, aktrisin işlerinde iki düğünü olmadığını bize garanti ediyor. Aniston, Cox’un var olmayan İrlanda seremonisinin dışında kalmadı ve iki oyuncu arasında anlaşmazlık yok.

O esnada, Cox, yeni Netflix filminin galasında Aniston'ı destekledi Dumplin ’ geçen hafta. Uzun zamandır arkadaşlar parti sonrası birlikte fotoğraflar için poz verdiler. Hâlâ çok yakın oldukları ve bir düğün aşağılamasından ötürü dram olmadığı açık. Aslında sadece geçen hafta, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Kardeş yayını, Temasta , yanlış bir şekilde iddia etmek için Aniston ve Cox kan davası içindeydi çünkü Cox hala Justin Theroux ile takılıyor. Bu son makale, bu sahte senaryodan hiç bahsetmiyor. Ek olarak, Aniston'ın temsilcisi hikayeyi reddetmek için kayda geçti.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir: Enquirer Diğer kardeş yayını, Star , geçen ay yanlış bildirilen Cox, McDaid ile evlenmeyi reddediyordu. çünkü bir anlaşma imzalamayacaktı. Bu son makale şimdi iki kez evleneceklerini söylüyor. Gazete gazetesi ve ilgili yayın organlarının sahte anlatılarını takip edemeyeceği açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.