Courteney Cox ve David Arquette 2010'da ayrılmadan on dört yıl önce birlikteydik. Bölünmeden bu yana, Arquette o zamandan beri ayıldı ve her ikisi de yeni ortaklarla tanıştı. Bir tabloid, kızlarının Coco Arquette ailesini tekrar bir araya getirmeye çalışıyor. Dedikoducu Polis bu yeniden birleşme hikayesini araştırıyor.

hat Trisha Yearwood ihr Gewicht zurück gewonnen

'Scream 5' Screams Reunion?

Arquette ve Cox, orijinal sette birbirlerine aşık oldular. Çığlık . İle Çığlık 5 ufukta, Yeni fikir Raporlar Coco, ebeveynlerinin ekranda yeniden bir araya geleceği haberinden 'anlaşılır şekilde çok heyecanlandı'. Bir kaynak, bu ikisinin 'her zaman iyi şartlarda kaldığını', bu nedenle yeniden bir araya gelmenin 'olasılık alanının dışında olmadığını' söylüyor.Süre Coco annesinden şüpheleniyor 'Babasına karşı hala hisleri olabilir', Cox ve Arquette’in şu anki ortakları, sırasıyla Johnny McDaid ve Christina McLarty'nin ayrıntıları kaldı. Kaynak, 'bugüne kadar birbirlerine her şeyden önce öncelik verdikleri' için bunun bir sorun olmadığını söylüyor. Yeniden birleşme McLarty veya McDaid için sürpriz olmaz çünkü gerçek bağlılığın başından beri Arquette ve Cox arasında olduğunu 'açıkça fark ettiler'.

Kalan İki Profesyonel Ortak

Bu hikaye o kadar düzmece ki tam olarak nereden başlayacağınızı bilmek zor. Hem Arquette hem de Cox'un beşinci kez yeniden bir araya geleceği doğrudur. Çığlık film ve ikisi iyi durumda. Aslında, ayrılık ortak şirketleri olan Coquette Productions'a son vermedi. Birlikte çalışmayı asla bırakmadıkları için neden sorusu akla geliyor Çığlık 5 özellikle, yeniden bir araya gelmeyi ateşleyecekti.

Arquette'in Yeni Karısıyla Çocukları Var

Tabloid, Arquette’in mevcut ilişkisini sanki önemli değilmiş gibi aktarmaya çalışır. Arquette’ler, David ve Christina iki çocuğu var ve yıllardır evliler.

Wer ist James Marsden Dating

https://www.instagram.com/p/CE1rrq1jYSl/?utm_source=ig_web_copy_link

Hala eski sevgilisiyle arkadaş olsa bile karısına oldukça bağlı görünüyor. Cox'a gelince, o ve McDaid 2013'ten beri flört . Arquette ve Cox her zaman birbirlerinin hayatlarında olacaklar, ancak her ikisinin de aşk hayatlarında çoktan hareket ettikleri açık. Bu makyaj hikayesinde gerçek yok.

https://www.instagram.com/p/CFh_ktojmge/

Bernstein mein 600 Pfund Leben, wo ist sie jetzt

Diğer Kötü Fikirler Yeni fikir

Dedikoducu Polis iddia ettiği için bu gazeteyi basmış Richard Gere ve Julia Roberts her ikisinin de kendi partnerleri olmasına rağmen bir araya gelebilirler. Görünüşe göre bu tabloid, kurguyu gerçeklikten ayırmakta zorlanıyor. Cox’la benzer bir numara yaptı. Arkadaşlar iddia edildiğinde birlikte yıldız Jennifer Aniston ve David Schwimmer bir araya geliyorlardı. Bir başka gerileme flört söylentisinde, birkaç ay önce iddia edildi ki Katie Holmes ve Chris Klein yeniden birleşecekti. Açıkçası, bu hikayelerin hiçbiri uzaktan gerçek değildi. Dedikoducu Polis bildirildi.

Yıllar olsa fark etmez, eğer Yeni fikir eski bir ilişkiyi hatırlar, yeniden bir araya gelmekten korkmaz. Çığlık 5 Arquette ve Cox'u yeniden birlikte ekranda gösterecek, ancak bu yeniden buluşma boşanmalara ve yeni düğünlere kadar uzanmayacak. Dedikoducu Polis güvenle bu hikayenin sahte olduğunu söyleyebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.