Dır-dir Conan O'Brien 'kariyerini kurtarmak' için bir makyaj mı yaptırıyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis sadece sahte hikayeyi çürütebilir.

Bu yılın başlarında, O’Brien’in TBS konuşma şovunun 2019'da bir saatten 30 dakikaya geçerek formatları değiştireceği bildirilmişti. Yeni gösteri, bir gece geç saat serisinin tipik olarak nasıl yapılandırıldığı açısından daha az geleneksel olacak. Daha az ünlü röportajları ve müzik performansları, ancak daha fazla skeç ve komedi bölümü yer alacak.TBS'nin daha genç bir kitleye hitap etme ve dijital olarak yayınlanacak daha fazla içerik üretme kararı aldığı bildirildi. Göre National Enquirer Ancak, yeni bir görünüme bürünen sadece şov değil, aynı zamanda sunucu da. Dergi, TV yöneticilerinin O’Brien'e daha genç bir görünüm ortaya koyması için baskı yaptığını iddia ediyor.

Bob Marley starb an was

İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Ağ patronları onun zamanın daha iyi geçmesini istiyor - ve buna imajının güncellenmesi de dahil.' Sözde kaynak ekliyor: “Conan görünüşünü modernleştirmek için karısına ve çocuklarına başvurdu. Umarım yeni kıyafetler ve saç kesimi onu tekrar zirveye taşımaya yardımcı olur. '

Tabloid’in durum hakkındaki açıklaması doğru değil. Derginin anonim ve izlenemeyen 'kaynağı' ne diyorsa da, Dedikoducu Polis Kayıtta O’Brien’in sözcüsü tarafından kişisel tarzını elden geçirmediğini söyledi. Sunucunun talk şovu yenileniyor olabilir, ancak bu O’Brien'in kendisinin görünüşünü değiştirmeyi planladığı anlamına gelmez.

Aslında ne zaman O’Brien, 'Conan' ın bir saat süren son bölümünü bitirdi Hatta geçen ay, aradan dönmeden önce “radikal” plastik cerrahi geçirme şakası bile yaptı. Kozmetik iyileştirmelerin ardından nasıl görüneceğine dair photoshoplanmış bir resim göstermeden önce, 'Bunun için ara vermeye değer,' dedi. O’Brien, yeni şovu boyunca fiziksel görünümünün değişmesi fikriyle gerçekten alay etti. Yeniden yapılandırılan tek şey şovun formatı.

Kayda değer Enquirer O’Brien’in kariyer planları hakkında çok az şey bildiğini kanıtladı. Birkaç yıl önce, TV kişiliğinin TBS şovunu başlatmasından önce, tabloid yanlış bir şekilde Fox için bir talk show'a ev sahipliği yapmak için bir anlaşma imzaladığını bildirdi. Derginin sahte hikayesini yayınlamasından sadece günler sonra O’Brien, TBS'ye gideceğini duyurdu. Prizin 'içeridekilerin' ya var olmadığı ya da inanılmaz derecede güvenilmez olduğu açıktır. Dedikoducu Polis Ocak ayında programı geri döndüğünde talk-show sunucusunun yepyeni bir açılış yapmayacağını onaylayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.