Sonra aylarca süren spekülasyon , Cole Sprouse kendisinin ve Riverdale ortak yıldız Lili Reinhart ayrıldı. Oyuncuya göre, ikisi geçtiğimiz Mart ayında işleri kalıcı olarak bitirmeyi kabul etmeden önce bu yılın başında ayrıldı. Ayrılık neredeyse her zaman biraz üzücü olsa da Sprouse’un tatlı gönderisi Görünüşe göre bunun dağınık bir bölünme olmadığını gösteriyor.

Sprouse Instagram'da, ormanda yürüyüşe çıkan Reinhart'ın fotoğrafının başlığında “Lili ve ben ilk olarak bu yılın Ocak ayında ayrıldık, Mart ayında daha kalıcı olarak ayrılmaya karar verdik” diye yazdı. 'Ne kadar inanılmaz bir deneyim yaşadım, her zaman kendimi şanslı hissedeceğim ve aşık olma şansım olduğu için sevineceğim. Ona ilerleyen en büyük sevgi ve mutluluktan başka bir şey dilemiyorum. Bununla ilgili tek söyleyeceğim, duyduğunuz hiçbir şeyin önemi yok. 'https://www.instagram.com/p/CEFPYvKJDGM/

Sprouse’un nezaketi, ayrılık bildiriminde sona ermedi - en son projesini bile tanıttı. 'Ayrıca filmi de yakında çıkacak!' 'Eminim, yaptığı her şey kadar bunda da inanılmazdır.' Samimi bir 'Teşekkürler arkadaşlar' ve bir kalp emojisi ile sarıldı. Kimyasal Kalpler, Reinhart’ın yaklaşan filmi , bu haftanın sonunda çıkıyor.

Lili Reinhart Yakın Zamanda Düşüncelerini de Paylaştı

Aktris' Refinery29 ile röportaj Dün, ilişki durumu ve ayrılığın detayları hakkında birçok tartışmaya ilham verdi ve Reinhart, bir romantizmi sona erdirmenin getirdiği zorluklar ve acılar hakkında konuştu. olmasına rağmen o genellikle çok özeldir sözleri dokunaklıydı. 'Son birkaç ay muhtemelen tüm hayatımın en duygusal birkaç ayıydı ve terapistim bana' Vücudunuz aşktan çekiliyor 'dedi. 'Sizinle birlikte olduğunuz kişi arasında bu mutlu kimyasal alışverişine alışkınsınız.'

Cole Sprouse için Sırada Ne Var?

Şimdi-bekar Eş erkek kardeş büyük olasılıkla görünecek daha romantik söylentiler hiç olmadığı kadar kendisi ve Kaia Gerber hakkında olanı bu yılın başlarında araştırdık. Kardeşinin mütevazı yaşam tarzı onu manşetlere ve dedikodu sayfalarından uzak tuttu, ancak Dylan'ın magazin dergilerinde belirdiğini görürsek şaşırmayacağız Barbara Palvin ile olan ilişkisi nedeniyle . Takipte kalın Dedikoducu Polis en son gerçekler için.