Oldu Miley Cyrus eski kocasının haberinin ardından delirdiği için neredeyse rehabilitasyona gönderiliyordu. Liam Hemsworth yeni kız arkadaşını hamile bıraktı, model Gabriella Brooks ? Bir tabloid, pop yıldızının yakında 'erimesi' nedeniyle rehabilitasyona ihtiyacı olacağını tahmin etti. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdı ve çok farklı bir sonuca vardı.

Martta, KB Cyrus, Hemsworth’ün yeni kız arkadaşının sözde oyuncunun bebeğine hamile olduğunu öğrendikten sonra kuyruğa girdiğini iddia etti. Brooks'un Avustralya'da sörf yaparken 'küçük bir bebek yumruğunu okşadığı' bildirildi. Şüpheli bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Miley bu resimler yüzünden kaybetti' ve 'Malibu' şarkıcısının 'bu ayrılığın sahibi olduğunu düşündü ve bu yeni hatunun Liam'ın onu aşmasına yardımcı olacak bir merhem olduğuna gerçekten inandığını' ekledi.Eski sevgilisinin çoktan hareket ettiğini fark etmesi Cyrus'u bir döngü için fırlattı, diye devam etti şüpheli habercisi. 'Şimdi ona Miley'e asla bağlanamayacak bir şekilde bağlı olması bir yana, Gabriella'ya karşı hislerinin gerçek olduğunu bir kez olsun hiç düşünmemişti,' dediler. Cyrus kısa süre önce koronavirüs salgını nedeniyle “tam bir anksiyete atağı” geçirdiğini açıklamış olsa da, kaynak çıkışa eski kocasını yeni bir kadınla görmenin “onun erimesini de tetiklediğini” bildirdi.

Makale daha sonra işlerin 'son zamanlarda pop yıldızı için kesinlikle zor olduğundan' bahsetti ve Cyrus'tan son yorumlar Cyrus'un 2013 VMA performansından sonra zorbalıktan kaynaklanan vücut imajı sorunları hakkında. Cyrus, Cyrus'un Instagram Live şovunda Demi Lovato ile konuşurken, 'Çok zayıf ve solgundum ve beni bu hindinin yanına koydular,' dedi. Bright Minded . Kendim için çok kötü hissediyordum.

Bunların hiçbiri eldeki söylentiyle özellikle alakalı değil, ancak tabloid, Cyrus'un dengesiz görünmesini sağlamak için bu bilgileri eklemeye ihtiyaç duyduğunu hissetti. Bu teori, sözde kaynağın bir sonraki açıklamasıyla hemen hemen kanıtlandı. 'Yemekten egzersiz rejimine kadar her şeye kafayı takan bir kontrol manyağı,' diye dalkavukluk yaptı. 'Ne zaman paniğe kapılsa ya da en ufak bir atıştırmayı bile yerse, spor salonundaki aynanın önünde agresif bir şekilde çalışıyor.'

Miley Cyrus’un yeni sevgilisi Cody Simpson, kız arkadaşının ani değişikliği karşısında şoke olmuştu. Kaynak, 'Liam'ın çocuk sahibi olduğu düşüncesi, Miley'i Cody'nin daha önce hiç görmediği bir aşırı hızlanmaya sürükledi,' dedi. Artık 'davranışını izliyor' ve 'profesyonel yardım almak için onu rehabilitasyona sokmakta tereddüt etmeyecek.' Bununla ilgili sorun, yasal bir vasi veya mahkeme emriyle zorlanmadıkça, insanların kendi iradeleri dışında rehabilitasyona giremeyecek olmalarıdır. Ekim ayından beri Cyrus ile çıkan Simpson, Cyrus'u rehabilitasyona zorlamak için sıfır yasal statüye sahip olacaktı. Bu, ilk etapta rehabilitasyonun gerekli olacağını varsaymaktır.

Gabriella Brooks'un hamile olmaması sürpriz olmamalı. Modelin son Instagram gönderileri şunu gösteriyor: midesi bir bebek yumruğu belirtisi göstermiyor . Brooks, neredeyse dört ay önce hafifçe gösteriş yapıyor olsaydı, şimdiye kadar kesinlikle gözle görülür bir şekilde hamile kalmış olacaktı ve öyle değildi. Liam Hemsworth ve Brooks beklemiyorsa, Miley Cyrus'un 'erimesi' için bir neden yok. Bu, sadece KB , bu yüzden Dedikoducu Polis bu hikayeyi tamamen yanlış olarak değerlendiriyor.

Bu özel tabloid, Cyrus ve hem Cody Simpson hem de Liam Hemsworth ile olan ilişkileri söz konusu olduğunda hikayeyi o kadar çok yanlış anladı ki Dedikoducu Polis raporlarına güvenmekten daha iyisini bilir. Sadece bu Mart, çıkış iddia etti Cyrus ve Simpson Avustralya'da evleniyorlardı . Durumun böyle olmadığını keşfettik. Ondan önce, dedikodu paçavrası bunu bildirdi Cyrus, Hemsworth ile evliliği hakkında her şeyi anlatmayı planlıyordu. . Cyrus böyle bir şey yapmıyor, Dedikoducu Polis bulundu. Gerçeği yayınlamaktan çok göz alıcı manşetler oluşturmayı önemseyen bir tabloidden gelen yalanlardan daha fazlasıydı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.