Mı gelişen ilişki arasında Miley Cyrus ve Cody Simpson Simpson bir kadınla öğle yemeği yerken görüldükten sonra tehlikede? Bir tabloid, Simpson'ın kimliği belirsiz bir kadınla öğle yemeğinde çekişmenin kanıtı olarak çekilmiş fotoğraflarını kullanıyor. Dedikoducu Polis durumda.

Simpson, Kahverengi Saçlı Bir Kadınla Öğle Yemeği Alır

Kartal gözlü millet Kadınlar Günü hile imaları gerekçesi olarak Simpson'ın bir kadınla öğle yemeği yerken fotoğraflarını kullandı. Dergi bu kadına 'eski aşk' diyor ama açıkça ne Gigi Hadid ne de Sierra Swartz , Simpson'ın halk tarafından bilinen eski sevgilisi. Tabloid, kimliğini tespit edemediğinde ona 'eski aşk' dememelidir. İş arkadaşı, arkadaş ve hatta aile olabilir.İkisi dostça bir kucaklaşmayı paylaşmış gibi görünüyor, bu yüzden tabloid 'izleyicilere göre' ikisinin 'süper sevimli ve birlikte göründüğünü' söylüyor. İkisinin tam anlamıyla bir öğle yemeği masasında bir arada oldukları kabul edildi, ancak 'süper sevimli' dostça bir sarılma imajını uyandırmıyor. Gazeteci, Simpson'ın, 'miğferli yüzünü romantik bir şekilde kavradığı', bilinmeyen esmer bir kadınla en son takıldığı zamanı anlatmaya çalışıyor. Romantik geliyor, değil mi?

Magazin gazetesi, 'Miley ile Cody arasında herhangi bir sorun olup olmadığını duymadım' diyen isimsiz bir kaynakla konuşarak sona eriyor, ancak sözde kaynak Cyrus'un 'Yakın olduğu belli olan bir kızla öğle yemeğine çıkmasına izin vereceğini umuyor. ile!' 'Açıkça yakın', 'süper sevimli' ve 'romantik' gibi terimlerle birlikte tüm makalenin anlamı, okuyucunun Simpson'ın Cyrus'u aldattığını düşünmesini istiyor, ancak gerçekte Simpson bir kadınla öğle yemeği yedi ve tabloid bunun gerektiğini varsayıyor hile demek.

Tabloid onun kim olduğunu bilmiyor, peki hile yaptığını nasıl anlar?

Tabloid, Simpson'ın öğle yemeği yerken ve diğer siyah saçlı kadınlarla motosiklet sürerken yıllardır çekilmiş fotoğraflarını kullanıyor. Fotoğraflar ya Simpson ve Cyrus'un 'romantik' yüz debriyajı gibi tüm ilişkilerini ya da mevcut fotoğraflar onun bir yüz maskesi taktığını gösteriyor. Motosiklet kaskının altındaki kadının yüz maskesindeki kadınla aynı olup olmadığını bilmenin bir yolu yok çünkü gerçekten görebildiğimiz tek şey onun belli belirsiz bir şekilde benzer olması. Dedikoducu Polis hile yapmanın anlamını çürütmektedir çünkü magazin, kilit taraflardan birini bile tanımlayamadığında ikisinin bir geçmişi paylaştığını iddia edemez.

Dahası, Simpson ve Cyrus arasında her şey yolunda görünüyor, sayısız düzmece tabloid hikayesi bunun tersine. Birkaç gün önce güzel bir Instagram hikayesi yayınlayarak 'içeride' olduğunu söyleyerek en iyi arkadaşımla aşk . ' O kadar şirin değil mi? İkisi aldı birlikte ayık . Görünüşe göre, magazin dergisinin ima etmek istediği şeye rağmen ilişki iyi bir yerde.

Hile Hikayeleri Bir Magazin Zımbasıdır

Bu Simpson hikayesi, Britney Spears’ın erkek arkadaşını iddia ettiği aynı tabloidde yer alan başka bir hikayeye oldukça benziyor. Sam Asghari hile yapmıştı . Bu hikaye, Spears'ın Asghari ile sıradan fotoğraflarını kullandı ve sadece gerçekten tartıştıklarına dair çılgınca spekülasyon yaptı. Bu sefer öğle yemeğinin fotoğraflarını kullanıyor ve hile yapmayı çağrıştırıyor.

Bu aynı zamanda Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in Kunis yüzünden ayrılacağını iddia eden gazetenin aynısı. evlilik yüzüğü takmamak gerçekte ne Kutcher ne de Kunis tipik olarak yüzük takmaz. Yanlışlıkla Julia Roberts'ın arasına geliyordu George ve Amal Clooney. Aynı şekilde dedi ki Miranda Lambert kavgaya neden oluyordu Nicole Kidman ve Keith Urban. Bak, Kadınlar Günü, erkekler ve kadınlar platonik arkadaş olabilir. Arkadaşlar arasındaki her öğle yemeğinde hile suçlamalarının yapılmasına gerek yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.