Clint Eastwood bilinen bir detraktördür Barack Obama ama eski başkomutanı gerçekten 'Amerika'yı yağmalayan' 'en kötü başkan' olarak mı gördü? Bunlar Çarşamba günü ortaya çıkan iddialar, ancak söz konusu hikaye sahte alıntılarla dolu görünüyor. Dedikoducu Polis raporu çürütebilir.

YourNewsWire bu şüpheli makalede, Eastwood'un yakın zamanda Obama'nın 'Amerika'yı bir gangster gibi yağmaladığını' söylediğini ve 'şehirdeki en kirli işi' yürüttüğünü ve 'Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki en kötü başkan olarak yargılanacağı noktaya kadar' 'şehirdeki en kirli işi' yürüttüğünü iddia ediyor. bir mesafeden. ' Ünlü yönetmenin bu yorumları Londra'da yaptığı iddia ediliyor 'yeni filminin tanıtımını yaparken, 15:17 Paris'e . ' Bununla birlikte, açıklamaların sözde hangi bağlamda veya yerde yapıldığına dair hiçbir tarih verilmez ve özel olarak söylenmez.Site, tam olarak nerede ve ne zaman olduğunu belirtmeden, Eastwood'a çeşitli Obama karşıtı alıntılar atfetmeye devam ediyor, örneğin, 'Obama yönetiminin en büyük utancı, sıradan Amerikalıları yağmalaması ve ardından isabetli işlere koymasıydı. Beyaz Sarayını sorgulamaya cesaret eden herhangi biri. ' Çıkış ayrıca, film yapımcısının Obama’nın başkanlığını 'hileli' ve 'bir dizi örtbas tarafından asılmakla' suçladığını iddia ediyor. Bir başka sözde alıntı şöyle diyor: “Bütün bunların içinde iyi bir film var. Krizdeki bir Cumhuriyet hakkında uyarıcı bir hikaye. Ancak Amerika henüz buna hazır değil. Üçüncü perde bitmedi. Tutuklanmaya ihtiyacımız var. '

Eastwood geçmişte Obama'yı eleştirdi, belki de en kötüsüyle 2012 Cumhuriyetçi Ulusal Kongresi'ndeki konuşması . Kısa bir süre sonra, Karmel Çam Kozalağı içinde Eastwood, 'Başkan Obama'nın Amerikan halkına yapılan en büyük aldatmaca olduğunu' ilan etti. Dolayısıyla, siyasi olarak düşünülmüş yıldızın yukarıda iddia edilen bazı şeyleri gerçekten söylemiş olabileceğini düşünmek çok da zor değil. Ve için fragman 15:17 Paris'e sadece bir hafta önce çıktı.

Ancak film için Londra'daki bir etkinlikte Obama hakkında yorum yaptığına dair hiçbir kanıt yok. Aslında, basit bir çevrimiçi arama, sözde alıntıların rezil sahte haber sitesi YourNewsWire , başka bir kaynak olmadan. Tamamen uydurulmuş gibi görünüyorlar ve çıkış, özellikle eski cumhurbaşkanına vurma söz konusu olduğunda, ünlülerden sahte alıntılar üretme konusunda iyi belgelenmiş bir geçmişe sahip. Örneğin, bu ayın başlarında Dedikoducu Polis Yanlış iddia edilen bir hikayeyi bozdu Denzel Washington, Obama'yı 'baş suçlu' olarak nitelendirdi.

Geçmişte Obama'yı açıkça destekleyen Washington'un aksine, Eastwood, Demokrat lider hakkında söylenecek en güzel şeylere sahip değildi. Ancak bu, söz konusu alıntıların gerçek olduğu anlamına gelmez. Ve şuna göre Dedikoducu Polis Oyuncu-yönetmen kampına ulaşmayı içeren doğruluk kontrolü meşru değil.

ist Kelly Ripa und verlässt Kelly und Ryan Show

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.