Yapar Prens Charles Bahamalar'da yaşayan bir aşk çocuğunuz mu var? Bir tabloid, Galler Prensi'nin sırrının Kraliyet Ailesi'ni ifşa edebileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Bahamalar'da Bulunan Kraliyet Aşk Çocuğu!' son sayısındaki başlığı okur Yeni fikir . Magazin dergisinin kapağı, Prens Charles'ın tamamen sıkıntı içinde görünen bir resmiyle birlikte “tahtın krizde” olduğunu ima ediyor. Bununla birlikte, derginin beraberindeki makale tamamen farklı bir şeyi ima ediyor. Çıkış, ilk başta Prens Charles’ın Bahamalar’da “sessiz ama lüks” bir hayat yaşayan gizli çocuğu olduğunu ima ettiği India Hicks'in hikayesini anlatmaya devam ediyor. Daha sonra tabloid, Hicks'in Prens Charles'ın vaftiz kızı olduğunu söyleyerek anlatısını değiştirir.Prens Charles’ın merhum Prenses Diana’ya olan düğününde nedimelerden biri olan Hicks’in, Britsh-tahtının varisiyle 'sürekli temas halinde' olduğu bildirildi. Çıkış, Hicks'in yaklaşık çeyrek yüzyıldır Karayipler'de yaşamasına rağmen, kendisi ve Galler Prensi'nin Birleşik Krallık'ta ne zaman buluştuğunu iddia ediyor. “Prens Charles, vaftiz kızına karşı her zaman yumuşak bir noktaya sahip olmuştur. Hindistan, uzun yıllar Bahamalar'da yaşamış olmasına rağmen, Charles'la sürekli iletişim halinde oldu ve sık sık onunla konuştu, 'sözde rotal içeriden biri. İddia edilen kaynak şöyle devam ediyor: “Aynı espri anlayışını paylaşıyorlar ve onun özgür ruhunu seviyor. Charles her zaman Hindistan'a yakın olacak. '

ist Sandra Bullock jetzt verheiratet

Yani, hemen hemen Yeni fikir Okurları, gerçekte söz konusu kişinin vaftiz kızı olduğu Galler Prensi'nin yıllarca saklanan gizli bir çocuğu olduğuna inanmaları için teşvik ediyordu. Gazetenin kapağı, Prens Charles’ın dolabın içindeki iskeleti yüzünden 'tahtın' krizde olduğunu da iddia etti. Sadece bu yanıltıcı değil, aynı zamanda aldatıcıdır. Bu sahte hikayeyi, gazetenin İngiliz kraliyetini bir skandala karıştırmaya çalıştığı liyakat üzerine, sadece okuyucuların kopyalarını satın alabilmesi için çürütüyoruz. Ne kadar çöp.

Magazin dergilerinin bir hikayeyi denemek ve satmak için bu kadar alçalması şaşırtıcı değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis başka bir prizi çürüttü, Küre , haksız yere iddia ettiği için Prens Charles dolaptan çıktı . Prenslerin kişisel yaşamları hakkında yanlış olan bir başka aşağılayıcı ve aşağılayıcı parça. Dergi, Prens Charles'ın Prenses Diana ile olan evliliğiyle ilgili bir belgeselde kendisini 'öne çıkardığını' iddia etti. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve bu iddiayı destekleyecek önemli bir kanıt bulamadı. Bir şaka yaptı ve tabloid bunu gerçekmiş gibi çevirdi.

Bu yılın başlarında, güvenilmez tabloid gazetesini tekrar basmıştık. Prens Charles ölüyordu ve karısı Camilla'yı, Cornwall Düşesi'ni vasiyetinden kesiyordu. . Dedikoducu Polis Prens Wales'in ölmediğini, aynı zamanda karısını da iradesi dışında kesmediğini keşfetti. Neyse ki, Prens Charles hala yaşıyor ve hala düşesle evli. Basitçe söylemek gerekirse, bu magazin dergilerinin Kraliyet ailesine dair gerçek bir kavrayışı yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.