Dır-dir Cindy Crawford kızı tarafından utandırıldı Kaia Gerber flört Cara delevingne ? Gerber ve Delevingne çıkmadıkları için bundan şüpheliyiz. Dedikoducu Polis gerçek hikayeye sahip.

İki model ve arkadaş bir protestoya biraz sıcak bakıyor ve sihirli bir şekilde gelişen bir ilişkimiz ve bir aile kavgamız var. Kadınlar Günü Gerber ve Delevingne'nin çıktığını bildirmekle kalmıyor, Crawford onaylamıyor. Gerber son zamanlarda Pete Davidson'la çıktı Magazin haberine göre, Crawford'un da sevmediği anlaşılan. Tek bir kaynak, dergiye 18 yaşındaki kızlarının hayatla çıkmasıyla ilgili olarak 'Cindy ne yapacağını bilmediğini' söyledi. 'Kaia'nın cinselliğini keşfetmesiyle bir sorunu yok ama tüm insanlar arasında neden olay yerindeki en kötü şöhretli parti kraliçesi?'Tek başına anonim bir kaynak, bir annenin kızının eşi hakkında nasıl hissettiği hakkında derinlemesine kişisel bilgileri biliyor gibi görünüyor. Crawdord'un bu iddia edilen ilişki hakkında 'hasta olduğunu' bir kaynağın bilmesi pek olası değildir. Aslında, Crawford kısa süre önce Günlük posta mutlu bir akşam yemeği yemek Gerber ve Delevingne ile ve neredeyse hiç endişeli ya da üzgün göründü. Crawford'un Delevingne'le hiçbir ilişkisi olmadığını ve bu söylentinin tamamen yanlış olduğunu söylemek güvenlidir.

Ayrıca geçmişte, Crawford'un da yer aldığı uydurma hikayeler yüzünden aynı gazeteyi basmıştık. Nisan ayında, Crawford’un evlilik tehlikedeydi . Dedikoducu Polis Crawford ve kocası Rande Gerber'in Davidson hakkında tartıştığını iddia ettiği gibi bu hikayeyi bozdu. Davidson ve Kaia, bu hikaye yayınlandığında çoktan ayrılmışlardı ve bu sözde iç çatışmanın sebebini imkansız hale getirmişti. Gerçek şu ki, geçen ay güzel bir Instagram gönderisinden de anlaşılacağı gibi, Crawford, Rande veya Kaia arasında hiçbir acı yok.

https://www.instagram.com/p/CBuXaP4FN5q/

Dahası, Delevingne'i 'sahnedeki en kötü şöhretli parti kraliçesi' olarak adlandırmak da yanlış. Geçenlerde ayrıldı Küçük sevimli yalancılar başrol Ashley Benson iki yıllık flört . Ondan önce, bir yıl boyunca müzisyen St. Vincent ile çıktı. Burada yıllardan bahsediyoruz, kaçışlardan veya günlerden değil. Her ikisi de, böylesine 'rezil' bir kişinin parçası olmak için oldukça uzun ilişkilerdir.

Bununla birlikte, Gerber ve Delevingne'in romantik bir şekilde birbirine karıştığına dair çok az kanıt var. Yakaladık Sıcaklık , söz konusu magazin dergisinin kardeş dergisi, bunları iddia ettiği için ikisi çıkıyor . Bu yayın, bu potansiyel ilişki hakkında taahhüt içermiyordu ve ikisinin 'sadece iyi arkadaş olabileceğini' kabul ediyordu. Magazin dergisi bile kurguya bağlanmayacaksa, o zaman bu kurgu gerçekten bir esinti olmalı. Kaia Gerber’in temsilcisi, romantik bir şey olmadığını bize doğruladı.

Delevingne ve Gerber kesinlikle arkadaşlar, ancak bu flört söylentisi, Delevingne için uzun bir şüpheli söylenti dizisinden sadece biri. Olduğu söylendi Paris Jackson ile çıkmak tarafından National Enquirer , hangi Dedikoducu Polis Kaynaklar, ikisinin flört ettiğini ancak çıkmadığını açıkladıktan sonra çürütüldü. Gerber ve Delevingne ile aynı ilişki gibi görünüyor, potansiyel olarak cilveli ama bunun arkadaşlıktan fazlası olduğunu düşünmek için bir neden yok. Delevingne hakkında benzer bir söylenti çaldık. Rihanna'nın peşinden koşmak . Delevingne açıkça panseksüel. Tabloidler, onunla takıldığı hemen hemen herkesle çıktığını söyleyebileceklerini düşünüyor Dedikoducu Polis gerçek hikayeleri bulmada kararlı kalacaktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.