Cindy Crawford uyarı değil Pete Davidson kızından uzak durmak, Kaia Gerber . Bu haftanın magazin dergilerinden biri bu sahte senaryoyu yarattı. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Kadınlar Günü , Crawford kısa süre önce kızıyla vakit geçirdiği için 'panik modunda' Cumartesi gecesi canlı star. Gerber ve Davidson kısa süre önce New York'ta birkaç kez birlikte görüldüler ve 'içeriden' biri yayına şöyle diyor: '[Crawford] Pete’in kadınları yakmakla ilgili korkunç şöhretinin farkında, bu yüzden tabii ki hasta olmaktan endişeleniyor.' Davidson'un aşk hayatı, 2018'de birkaç aylığına Ariana Grande ile nişanlanmak da dahil olmak üzere, geçen yıl bir dizi yüksek profilli kadınla çıkmış olmasıyla efsane haline geliyor.Anonim kaynağın tabloid'e Crawford'u üzdüğünü söylediği şu flört tarihidir. İddia edilen bahşişçi ekliyor, 'Bu bir kızdan diğerine giden bir adam ve Cindy bir mil öteden belanın kokusunu alabiliyor.' Bilinmeyen içeriden biri, Gerber'in 'herkese soğuk hap içmesini söylediğini, sadece arkadaş olduklarına yemin ettiğini, ancak Cindy aptal olmadığını - bir şey yapmazsa Kaia'nın kötü bir şekilde yaralanacağından endişeleniyor. ' Bunların hepsi isimsiz ve izlenemeyen bir kaynaktan geliyor çünkü hikaye yanlış.

Yeni başlayanlar için, modelin ve modelin SNL yıldız bile çıkıyor. Kesinlikle bilinen şey şudur: Dedikoducu Polis süper model adına konuşma yetkisine sahip olan bir Crawford sözcüsü ile görüştük ve kayıtta bize hikayenin 'doğru olmadığı' söylendi. Davidson ve Gerber birlikte takıldığını gördüler ve komedyen yakın zamanda Gerber’in New York'taki dairesini terk ederken görüldü, ancak Dedikoducu Polis var Gerber ve Davidson’un ilişkisinin gerçeği geçen hafta. Duruma yakın güvenilir kaynaklar bize ikisinin sadece arkadaş olduğunu söylüyor. Gelecekte işlerin değişip değişmeyeceği görülecektir, ancak Crawford kesinlikle SNL star.

İşin garibi, bu bir tabloid'in Crawford'un kızının kiminle takıldığı konusunda endişelendiği bir hikayeyi uydurması ilk kez olmayacaktı. Nisan 2018'de Gerber, Justin Bieber ile fotoğraflandıktan sonra, KB hakkında sahte bir rapor yayınladı Crawford, kızını 'Justin'den uzak durması' konusunda uyardı. Bu hikaye, en sonuncusuna benzer bir anlatıyı takip etti. Ayrıca, Davidson gibi Crawford'un da Bieber’ın itibarı konusunda endişelendiği ve Gerber’in 'etrafını kiminle çevrelediği hakkında iki kez düşünmesini' istediği iddia ediliyordu. Gerçekte, Crawford kızını hiçbir ünlü arkadaşından 'uzak durması' için 'uyarmaz'.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.