Dır-dir Cindy Crawford ve Verge Gerber Evliliği krizde mi? Birkaç ay önce bir tabloid, eşlerin aile sorunları arasında 'baskı altında kaldığını' iddia etti. Dedikoducu Polis onlara haber vermeyi erteledi, ancak şimdi rekoru düzeltebiliriz.

Şubatta, Kadınlar Günü Crawford ve Gerber’in evliliğinin çocukları nedeniyle inceleme altında olduğu iddia edildi. Çiftin kızı Kaia Gerber, Pete Davidson'la olan aşkını manşetlere taşırken, oğulları Presley, dövme seçimi ve yasalara aykırı davrandığı için Twitter'da trolle edildi. Çıkış, drama bir 'aile krizine' neden oldu. Sözde bir kaynak yayına 'Cindy ve Rande zekalarının sonuna geldi' dedi. 'Kaia’nın Pete ile olan ilişkisi dayanmak için yeterince zordu ve Presley'in sorunları düşündüklerinden daha kötü. Korktukları sır değil. Çocuklarıyla nasıl başa çıkacaklarına karar vermeye çalışmak bir kabustu ve evliliklerini büyük ölçüde zorladı ”diye devam etti kabataslak kaynak.Kaynak, gerilimin evli çiftin 'yeterince katı ebeveyn olmadıkları veya yeterince dikkatli olmadıkları için birbirleriyle kavga ettiğini ve suçladığını' ekledi. Dergi, çocuklarının yaptığı seçimlerin 'sonunda onları kıran şey olabileceğini' ve 'ebeveyn olarak başarısız olmuş gibi hissettiklerini' iddia etti. İsimsiz kaynak, olayların o kadar kötü olduğunu iddia etti, 'Cindy ve Rande zaman zaman ayrı yatak odalarına bile gittiler.'

Tabloid’in tüm anlatısı dramatik olduğu kadar yanlıştır. Crawford ve Gerber, çocuklarının kararları yüzünden ayrılmanın eşiğinde değildiler. Sadece model Sadece iki gün önce Instagram'da kendisi ve Gerber'in tatlı bir gerileme fotoğrafını yayınladı . Fotoğraf, çift birlikte ilk tatile gittiklerinde çekildi, peki eğer ayrılırlarsa Crawford bu resmi neden postalasın? Çünkü Kadınlar Günü ne hakkında konuştuğunu bilmiyor.

Ayrıca, Davidson ve Kaia ayrıldı tabloid’in asılsız iddiası yayınlanmadan önce. Crawford ve Gerber, ikisi zaten ayrılmış olsaydı, ilişki hakkında tartışamazlardı. Ek olarak, başka herhangi bir medya kuruluşunda ayrılan çiftten bahsedilmemiştir. Unutulmamalıdır ki, magazin dergileri hakkında yanılmışlardır. Crawford ve Gerber’in ilişkisi geçmişte.

Özellikle bir hikaye çürütüldü Dedikoducu Polis Aralık 2018'deydi. National Enquirer yanlış ifade edilmiş Gerber ve Crawford 'milyar dolarlık' boşanıyorlardı, o zaman düzelttik. Açıkçası boşanma olmadı ve tıpkı bu hikaye gibi yayın yanlıştı. Bu satış noktalarının eşlerin ilişkileri hakkında hiçbir fikri yoktur ve bunlara güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.