Süper model Cindy Crawford onlarca yıldır tabloid dramanın merkezinde. O ve Verge Gerber 22 yılı aşkın süredir birlikteyiz, ancak bir tabloid, ikisinin piyasaya bazı evler açtıktan kısa bir süre sonra dağılabileceğini söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Kayaların üstünde?'

Göre Yaşam tarzı , Crawford ve Gerber’in geleceği, ikisi 'bu yıl iki evini satışa sunduktan' sonra 'başı belada olabilir'. Bir kaynak, Crawford’un 'asıl odak noktasının çocuklar olduğunu, ancak artık yaşlandıklarına ve kendi işlerini yaptıklarına göre, Rande ile ne kadar az ortak noktaya sahip olduklarına karar vermeye başladı' diyor. Kaynak, kilitlendiğinde bile 'Rande, George Clooney gibi arkadaşlar karısından daha fazla. 'Was ist die beste Saison für ein tolles Rennen?

Crawford artık davet edilmiyor ve 'nerede olduğunu merak ederek sabahın erken saatlerine kadar evde' bırakılıyor. Tabloid, Crawford'un 'bağımsız bir kadın olmasına rağmen sabrının zayıf kaldığını' ekliyor. Drama, sözde 'Eylül ayında ikili bir tatil ya da tatil yapmaya başladığında zirveye ulaştı' ve sonunda işleri nihayet çözdükleri Meksika'ya gitti. Makale, 'sorunlarının sihirli çözümü değildi, ancak arkadaşlar bunun sadece zorlu bir yama olduğunu ve başaracaklarını umuyorlar' diyerek sona eriyor.

Söylenti Çıkarın, Elimizde Neler Var?

Bu makale hem tarafsız hem de çılgınca spekülatiftir. Crawford ve Gerber'in yakın zamanda piyasaya bir miktar mal çıkardıkları doğrudur, ancak bu sadece zaman zaman yaptıkları bir şeydir. 2018'de bir Malibu evi 45 milyon dolara yani bu çok anormal değil. Bu hikayedeki diğer her şey, güvenemeyeceğimiz sözde 'kaynaklardan' geliyor.

Gerber ve Clooney biraz takılırlar, ancak Clooney, Crawford'u veya kendi karısını kasıtlı olarak dışlamaz. Dahası, Crawford ve Gerber her zaman bir arada görülüyor. Onlar birlikte oyladılar sadece birkaç hafta önce. İşte bu hafta başında bir sanat galerisindeler.

Garth Brooks Trisha Yearwood verheiratet

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Cindy Crawford (@cindycrawford) tarafından paylaşılan bir gönderi

Tekrarlanan Bir Hikaye

Dedikoducu Polis aslında tutuklandı Yaşam tarzı bu yılın başlarında bunu söylediğinde evlilik patlıyordu . Bu versiyonda Gerber ve Crawford, çocuklarının davranışları üzerine tartışıyorlardı. Tüm ailenin birbiriyle gözle görülür iyi ilişkiler içinde olduğunu belirttik, bu yüzden bu doğru değildi. Görünüşe göre her dokuz ayda bir bu tabloid bu çatışmayı tekrar tekrar zorluyor ve bu da onu daha az inandırıcı yapıyor.

Tabloid Evlilik Dramasını Seviyor

Bu tabloid, asla gerçekleşmeyecek boşanmaları tahmin etme alışkanlığına sahip. O dedi Jessica Alba ve Cash Warren kilitlenme sırasında zor bir dönemdeydik (tanıdık geliyor mu?), ancak ikisinin birlikte on iki yıldır birlikte olduklarına ve mevcut fotoğraflarda çok mutlu göründüklerine dikkat çektik. Ayrıca iddia etti Kaley Cuoco ve Karl Cook boşanıyorlardı, ama işte bir yıl sonrayız ve bu asla olmadı

Ayrılan veya tartışan çiftler, kitaptaki en eski tabloid mecazlarından biridir. Crawford ve Gerber'in bu kadar uzun süre birlikte kaldıktan sonra ayrılmak üzere olduklarına dair kesin bir kanıt yok. Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen sahte olduğu sonucuna varmıştır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Kocası Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Warum bist du 2019 ins Gefängnis gegangen?

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Nicole junge Dr. Dre Frau