Cindy Crawford ve Verge Gerber uydurma bir tabloid raporuna rağmen, sözde kıskançlık ve sürekli kavga ortasında boşanmaya gitmiyor. Dedikoducu Polis sadece iddia edilen dramayı çürütebilir. Süper modelin temsilcisi, çiftin evliliğinin güçlü olduğunu söylüyor.

Bu ayın başlarında, Crawford ve Gerber Malibu malikanelerini 45 milyon dolara sattılar, ancak TAMAM MI! yanlış bir şekilde ikisinin evlerini piyasaya sürdüğünü iddia ederek, varlıklarını bölmek gerekli hale geliyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Arkadaşlar yıl sonuna kadar boşanabileceklerini düşünüyorlar. Finansal olarak en çılgın hayallerinin ötesine geçmişler, ancak bu tüm evlilik sorunlarını çözmüyor. 'İkisi arasındaki varsayılan sorunlardan biri, her ikisi de modellik kariyeri peşinde olan 16 yaşındaki kızı Kaia ve 18 yaşındaki oğlu Presley ile ilgili bir anlaşmazlık. Dergiye göre, işadamı kızının sektörün 'baskılarına boyun eğdiğinden' korkarken, 'Presley işinde onunla birlikte çalışmayı tercih ediyor'. Sözde kaynak, Crawford'un güven sorunları olduğunu ileri sürerek, 20 yıllık eşlerin '[evliliklerini] yürütmeye çalıştıkları ... ama sonunda ayrı düşmüş gibi hissettiklerini' söylüyor.

Gazetenin olayları anonim ve izlenemez bir 'kaynaktan' geliyor, ancak Crawford’un sözcüsü Dedikoducu Polis Kayıtlara göre, 'Bir mülk satmaları dışında hiçbiri doğru değil.' Elbette, bir ev satmak, yaklaşan bir boşanmanın kanıtı değildir.

Çocuklarının modellik kariyerleriyle ilgili sözde kavgalara gelince, Gerber, Crawford'u ve iki çocuğunu destekledi geçen yıl, lüks saat üreticisi Omega'nın elçisi olarak hizmet ettikleri Paris moda haftasında. Hatta işadamı, ailesini istihdam ettiği için saat şirketine teşekkür etmek için sahneye çıktı ve şaka yaptı, “Çünkü artık emekli olabilirim. Hepsi çalışıyor. ' Gerber'in modelleme dünyasını kucaklayan çocuklarıyla hiçbir sorunu yok.

Bunlara ek olarak, Crawford’un kendi Instagram sayfası kocasının hala birbirlerine aşık olduklarını kanıtlıyor. Model geçen ay 20. yıl dönümünü düğünlerinden bir fotoğraf yayınlayarak kutladı ve '20 yıl önce bugün 'koridorda' yürüyordu. @RandeGerber, bunu yapacak daha iyi bir adam seçemezdim ile hayat aradı. Seni seviyorum!' Bir kaç gün sonra, Crawford ve Gerber öpüşürken görüldü Malibu'da 20. yılını kutlarken.

Sonuç : Rağmen TAMAM MI! Crawford ve Gerber'in çocuklarının kariyer yolları için kavga ettikleri için boşanmaya gittiğini iddia eden işadamı, ailesinin moda endüstrisinde birlikte çalışmasını desteklediğini gösterdi. Bu arada, süper modelin 20. evlilik yıl dönümlerinde kocasına verdiği haraç ve bunu kutlarken PDA'ları, eşlerin bunca yıldan sonra hala güçlü olduklarını kanıtlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.