Bir sorun var Cindy Crawford ve Verge Gerber Bir söylenti, 'ın evi olduğunu söylüyor. Crawford'a yakın kaynaklar şunu ortaya koyuyor: Git ve Presley Gerber's Son birkaç aydır şüpheli davranış, Crawford'u stresle sınıra zorluyor. İşte neler olduğu.

Cindy Crawford’un 'Özel Cehennemi'

Bu yılın başlarından bir raporda, TAMAM MI! Crawford’un hayatı dışarıdan bakıldığında iyi görünse de, sahne arkasında işler onun için iyi gitmiyor ve manşetinde buna 'Cindy’nin Özel Cehennemi' diyor. Bir kaynak dergiye “Gerçekten duygusal olarak mücadele ediyor” diyor. 'Çocuklarının iyiliği hakkında derinden endişe duyuyor' ve haftalarca ve aylarca süren endişeler, kocasıyla olan ilişkisi üzerinde rahatsız edici bir baskı yarattı. Sosyal medya paylaşımlarının pastoral doğasına rağmen, sözde kötüye gidiyor.https://www.instagram.com/p/CGS89-wF05h/

ist Ellen Degeneres von Portia getrennt

'Olumlu, sağlam bir birey ama aynı anda başa çıkması gereken çok şeyi var.' Her zaman 'havalı bir anne' gibi görünmesine rağmen, ne kadar gurur duyduğundan ve her iki çocuğuyla olan yakın bağlantısından da anlaşılacağı üzere, kaynak, onlarla iletişimini kaybettiğini düşündüğünü söylüyor. 22 yıllık kocasıyla bazı tartışmalara neden olması yeterince kötü. Snitch dergiye,

Rande ve Cindy, nasıl ebeveynlik yapacaklarını tartışır.

Wie viel hat Netflix Adam Sandler bezahlt?

Kaia’nın kötü şöhretli komedyen Pete Davidson ile kaçışının, özellikle Davidson'un Kaia ile ayrılırken rehabilitasyona gitmesi gerçeği göz önüne alındığında, 'Cindy için ciddi kırmızı bayraklar yükselttiği' iddia edildi. Elbette, Presley'in 2019 DUI'sinden ve çeşitli dövmelerden bahsediliyor, ancak çıkış, Crawford'un endişelerinin oğluyla ilgili son birkaç manşetten sonra 'bu yıl arttığını' söylüyor. Crawford, çocuklarının seçimleri konusunda 'büyük bir panik' yaşadığı iddia ediliyor. Bir bahşişçi, 'Çocuklarının hiçbirinin çılgın bir çizgiye sahip olduğunu asla düşünmedi' diye paylaşıyor.

Kaynak, 'Cindy ve Rande'nin evliliği nihayetinde hala sağlam, ancak son aylarda Kaia ve Presley hakkında bazı zor sohbetler yaşadılar,' diyor kaynak, ikilinin kendi işlerine ne kadar dahil olmaları gerektiği konusunda 'ileri geri gidip geldiklerini' açıklıyor. çocukların hayatları. Rande bu konuda kesinlikle sakinleşti, oysa Cindy çok korumacı olduğu için silahlarla alev alev yanan bir anne ayı. Oldukça çatıştılar ve çok fazla gözyaşı oldu. Cindy çok tedirgin ve endişeli - çok fazla güvenceye ihtiyacı vardı. ' Rande ise farklı bir duruş sergiliyor ve söylendiğine göre Crawford'un çocuklarına karşı 'bu kadar yapışkan olmaması' gerektiğine inanıyor.

Tabii ki, süperstar çift bunu tek başına yapamazdı. Adı açıklanmayan kaynak, George Clooney'den başka hiçbirinin öne çıkmadığını ve 'Cindy ve Rande’nin son zamanlardaki tüm sorunlarının üstesinden gelinmediğini' söylüyor. “Sık sık onları sakinleşmeye, nefes almaya ve kutsamalarını saymaya teşvik ediyor. George tüm bu ebeveynlik olayında yeni olabilir, ancak bilgeliği ve arkadaşlığı olmasaydı, Cindy ve Rande, halihazırda olduğundan daha da kötü bir durumda olabilirdi. '

Cindy Crawford Cidden Endişeli mi?

Sayısız baskında da belirttiğimiz gibi, ebeveynlerin ne olursa olsun çocukları için endişelenmeleri tamamen normaldir. Bununla birlikte, bu doğal endişeleri çökmekte olan bir evliliğin ya da burada anlatılan her ne olursa olsun diye adlandırmak biraz fazla. Bu söylenti ilk kez yayınlandığından bu yana, Crawford-Gerber ailesindeki uyumsuzluk hakkında hiçbir meşru mecradan söz edilmedi. Bununla birlikte, Cindy Crawford'un kendisine yakın biriyle kavga ettiği hakkında bir dedikodu vardı.

ist Rosenbündel noch am Leben

TAMAM MI! kendisi bunu bildirdi Crawford, Clooneys ile anlaşmazlık içindeydi bu aydan daha erken. Çıkış, Crawford ve Amal Clooney'nin birbirinden o kadar nefret ettiğini ve George'un birlikte planlarını iptal etmek zorunda kaldığını iddia etti. Elbette, bu uyumsuzluk söylentisi hakkında olduğumuz kadar bu hikaye hakkında da şüpheliydik. Bu tabloid, hikâyelerini bile doğru anlayamıyorsa, neden 'içeridekilere' kulak verelim?

Ayrıca, bu iddiaların neredeyse tamamına daha önce değinmiştik. Kahrolası, Yaşam tarzı bir zamanlar bir kapak hikayesi adadı yüz dövmeleri ve Pete Davidson hakkındaki şikayetlerle tamamlanan neredeyse tam bu anlatıya. Kadınlar Günü dedi Crawford Presley'in son dövmesinden sonra saçını çekiyordu Ağustos ayında ve hakkında bir hikaye yayınladı Crawford ve Rande’nin ilişkisi gerilim altında 'çatlıyor' of… Pete Davidson ve yüz dövmeleri. Bu, gerçeğe ters düşen, aşina olandan daha fazla bir anlatıdır Presley Gerber iyi gidiyor ve Kaia Gerber annesiyle çok iyi geçiniyor. Beraber garajlarında çekim yaptılar, bu yüzden Crawford’un Malibu’daki 'özel cehennemi' hakkındaki iddialara inanmak zor.

https://www.instagram.com/p/CFPhDRbFFtR/

TAMAM MI! bu davulu cidden çalıyor yıl . Cidden, bu tabloid 2018'de bile buna yemin etti Cindy ve Rande boşanmaya gidiyorlardı. çocuklarının gelecekteki kariyerleri için savaştıktan sonra. Artık ebeveynlerin çocuklarının kariyer olarak yapmak istedikleri her şeyi destekledikleri aşikar hale geldiğine göre, çıkış noktası flört ve yaşam tarzı seçimleri hakkında dedikodulara kaydı. En azından, görünen o ki tabloid, Kaia’nın komedyenle kısa süreli kaçışına olan saplantısını aşıyor ve şimdi takıntılı olmaya devam ediyor gibi görünüyor. model arkadaşı Cara Delevingne ile olan bağlantısı . Yine de, 'içerideki' bilgilerinin kalitesini ciddi bir şekilde yeniden değerlendirene kadar, bu tekrarlayan raporlara güvenmek için herhangi bir neden bulamıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.