Oldu Cindy Crawford gerçekten yanlış Caitlyn Jenner İngiliz Moda Ödülleri'nde? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve bunun asla olmadığını öğrendik.

Son sayısında bir başlık Star 'Cait Expectations: Cindy Cringing Over Comparison!' okur. Ekteki makale, Crawford'un geçen haftaki İngiliz Moda Ödülleri'nde transseksüel gerçeklik yıldızıyla üç kez karıştırıldığını söylüyor. Süper model, eve Yılın Modeli ödülünü alan 17 yaşındaki kızı Kaia Gerber'i desteklemek için etkinliğe katıldı.Sözde bir kaynak dergiye, 'İnsanlar ona işaret ediyor ve Kendall Jenner’ın babasının orada olmasının ne kadar güzel olduğunu fısıldıyorlardı' dedi. 'Ve aslında birkaç kadın Cindy'ye yaklaştı ve' Çok havalı geldin, Caitlyn! 'Dedi.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Crawford'un 'gücenmiş gibi davranmak istemediğini' ancak gizlice karşılaştırmadan sersemlediğini iddia ediyor.

'Cindy, hatta kocası Rande [Gerber] 'e Cait'e benzeyip benzemediğini sordu ve ona deli olduğunu söyledi,' diye ekliyor şüpheli bahşişçi. 'Kris Jenner'a dönüşmemesi ve kızının başarısını yaşamaya başlamaması gerektiğini söylese de!'

Derginin saçma hikayesi, İngiliz Moda Ödülleri'ne katılan sözde bir 'casusun' iddialarına dayanıyor. Dedikoducu Polis ancak, Crawford’un sözcüsünün raporunu yayınladı ve kayıtta bize 'Hiçbiri doğru değil' dedi. Derginin anonim ve izlenemeyen 'içeriden' iddialarına rağmen, süper model adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, tabloid'de anlatılan olayın asla yaşanmadığını bize garanti ediyor.

Düzinelerce eğlence mağazasının İngiliz Moda Ödüllerini kapsadığını belirtmek gerekir, ancak Star Crawford'un etkinlikte Jenner ile karıştırıldığını iddia eden dünyadaki tek yayın. Dergiye göre, karışıklık üç farklı kez oldu. Başka hiçbir saygın satış yeri fark edilmedi. Aynı zamanda soruyu da akla getiriyor, magazin gazetesinin 'casusu' bütün gece Crawford'u takip ediyor muydu?

Bu ilk yakalayışımız olmayacak Star model hakkında hikayeler uyduruyor. Ağustos 2017'de, Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Crawford ve kocası '1 milyar dolar boşanıyordu.' Gerçekte, 20 yıllık mutlu eşler hala güçleniyor.

Jenner hakkında doğru bir şekilde haber yapmak söz konusu olduğunda dergi çok daha iyi değil. Örneğin geçen yıl, tabloid yanlış bir şekilde eski Olympian'ın eski karısı Kris Jenner ile birlikte . Zamanın gösterdiği gibi, eski eşler asla romantizmini yeniden alevlendirmedi. Bu son makale, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.