Yeni bir rapor diyor ki George Clooney ve Verge Gerber eşleri arasındaki kötü kanla baş etmek için mücadele ediyorlar, Amal clooney ve Cindy Crawford . Görünüşe göre, düşmanlık yüzünden ikisi tek bir çifte randevu için bile bir araya gelemiyor. Dedikoducu Polis söylentiye bakıyor.Cindy Crawford, Amal Clooney ile Tartışıyor mu?

'George ve Rande’nin Eşleri Savaşta!' OK! dergisinin son sayısında bir başlık okuyor. Dergi, Rande Gerber ve George Clooney'nin 'uzun süredir devam eden arkadaşlığına' rağmen, erkeklerin kendi eşlerinin birbirleriyle 'hiçbir şekilde' kaynaşmadığı 'gerçeğiyle başa çıkmakta zorlandıklarını bildiriyor. Bir muhbir, 'Ortak hiçbir yönleri yok,' diye açıklıyor. 'Amal, Cindy'yi materyalist buluyor ve Cindy, Amal'dan her duyduğunda değerli olan her şey hakkında ders verilmesinden bıktı.' Durumu daha da kötüleştiren şey, görünüşte iyi bilgilendirilmiş kaynak, George ve Amal'ın çift randevuları iptal etmeye devam etmeleridir.Tipster, 'Cindy ve Rande Clooney'leri akşam yemeğine davet ettikleri zamanların sayısını kaybettiler, sadece bazı sakat mazeretlerle iptal etmeleri için,' dedi. 'Cindy George'u suçlamıyor - Amal'ın yaptığından şüpheleniyor.' Görünüşe göre Gerber ve George, bundan sonra ne yapacaklarını bilemiyorlar. İçeriden cömert kişi, 'Kazanamazlar,' sonucuna varıyor. 'Bunlar kocaları tarafından ders verilmesini beğenmeyen iki inatçı bayan.'

Wie alt ist Robbie Shapiro?

George Clooney’nin Doğum Günü Tersini Diyor

Bu dedikodu parçasında pek çok tuhaf nokta var. Birincisi, bunlar onlarca yılını incelik gerektiren endüstrilerde profesyonel olarak geçirmiş iki seçkin ve bağımsız kadın. Amal, halka açık bir insan hakları avukatıdır. prestijli bir rolden geri adım attı İngiliz hükümeti ile aynı fikirde olmadığı mevzuat nedeniyle, o zaman neden kocasını son saniyede planları iptal etmesi için gönderiyor? Crawford'dan çok daha sert bir incelemeyle karşı karşıya kaldı ve modelin oldukça korkutucu olabileceğinden emin olsak da, Amal'dan hoşlanmadığından şüphelenmek için hiçbir neden yok.ist Joel Osteen geschieden?

İki kadın kelimenin tam anlamıyla bir partiden ayrıldı ve sahilde birlikte yalnız yürüdük Rande Gerber ve George Clooney ise Mayıs ayında doğum gününü kutladı. Elbette, arkadaşlıkları bir sürpriz olmadı, çünkü iddia edilen 'kan davalarının' aksine, ilişkilerini destekleyecek yıllarca kanıt var. Onlar Cadılar Bayramı'nı birlikte kutladı , çok mutlu görünüyorlardı Yıllar önce Gerber ve George’un tekila markasının lansmanında ve Crawford’un Clooney’nin ikizleriyle ilgili ilk haberlere verdiği yanıt düpedüz çok sevimli.

https://www.instagram.com/p/BSRNsSbgMcm/?utm_source=ig_embed

Cindy Crawford ve Amal Clooney Söylentileri Oldukça Kaba Olabilir

Çiftler çift ​​randevuya bile gitti Clooneys'in geçen yıl beşinci yıldönümü için. Tüm tabloid ve onun 'kaynağı', iki kadının arkadaş olmasının nasıl imkansız olduğuna dair muğlak ve klişe satırlar üretiyorsa, o zaman dedikoduyu dinlemek için bir neden bulamayız. Sadece kurs için eşittir TAMAM MI! sonunda. Dergi, Crawford kendi kızıyla kavga ediyor , Kaia Gerber, benzer basmakalıp iddialarla.Ve Amal ve Crawford’un arkadaşlığına dair halka açık tüm kanıtları nasıl görmezden geldiği gibi, görmezden gelinir. Amal’ın daha fazla çocuk sahibi olmamakla ilgili kendi sözleri hakkında birden çok hikaye yayınlamak için Clooneys başka bir çocuğa sahip . TAMAM MI! yanlış tahmin etti Clooneys boşanırdı geçen yıl ve bu başka bir hikaye uydurdu Amal Clooney umutsuzca imajını değiştirmeye çalışıyor . Hatta çiftin diğer arkadaşlarının felakete gittiğini düşündüklerini ve ilişkide bir kesinti olmadan aylar geçtiğini iddia etti. Çıkış, Clooney veya Crawford hakkında yıllardır doğru çıkmadı ve herkesin arada bir son saniyede planlarını iptal etmesi gerekse de, bu kavga inanılmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.

Chris Hemsworth und Angelina Jolie