Christina El Moussa görüşmediği kocasını geri almadı Tarek el moussa , yanıltıcı bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Dedikoducu Polis Sahte haberleri yaymak için gerçek haberleri kullanan bu raporla ilgili gerçeği ortaya çıkarabilir.

Yeni kapak Yaşam tarzı 'Christina’nın Hikayesi: Tarek'i Neden Geri Aldım' diye duyurur. Sayının ön yüzünde, eski çiftin PDA'yı gösteren eski bir fotoğrafı ve 'Yeniden mutlu' beyanı yer alıyor. Dergi ayrıca Tarek'in 'yeni hayatları', 'vaatleri' ve ailelerinin nasıl 'yeniden bir araya geldiği' ile ilgili 'tüm ayrıntıları' açıklamayı vaat ediyor. Bütün bunlar son derece aldatıcıdır.İfadeler ve fotoğraf, tüketicilerin Christina'nın magazin gazetesine boşanmalarını iptal ettiğini söylediğini düşündürmek için kullanıldı. Dedikodu dergisiyle hiç konuşmadı, boşanma davası da iptal edilmedi. Aslında, bu hikayedeki “Christina diyor” ifadesini öne süren her alıntı, aslında diğer yayınlara yaptığı geri dönüştürülmüş yorumlardır.

Daha ziyade, ancak okuyucular yayının içindeki makaleye ulaştıktan sonra kapak hikayesinin tam bir yem ve değişim olduğu anlaşılır hale gelir. Kapağın çıkarımlarına rağmen, hikaye aslında Christina ve Tarek'in romantik bir şekilde yeniden bir araya gelmesi hakkında değil. 'Flip Or Flop' filmini birlikte çekmeye devam etmek için yeni bir anlaşma imzalayan realite yıldızlarıyla ilgili. Christina Tarek'i kocası olarak geri almıyor. Çıkış, onun sadece 'onu rol arkadaşı olarak geri aldığını' itiraf ediyor.

Bu, okuyucuların başlangıçta inandırıldıklarından ve okumak için 3,99 $ ödediğinden önemli ölçüde farklıdır. Makalenin sonraki bölümlerinde dergi, Christina'nın 'uzlaşma düşünmediğini' de itiraf ediyor. Dahası, bilerek yanıltıcı olmanın yanı sıra, magazin gazetesi emlak uzmanları ve onların HGTV şovları hakkında önceden yayılan yalanlar için de hasar kontrolü yapmaya çalışıyor. Yaşam tarzı ve kardeş çıkışı, Temasta , Mart ayında yanlışlıkla 'Flip Or Flop' 'bitti'. Her iki yayın da yanlışlıkla gösterinin iptal edildiğinde ısrar etti.

Ancak şimdi, her iki realite yıldızının sonbaharda filme çekmesiyle birlikte uzun bir yeni sezon duyurulduğuna göre, bu yeni hikaye Christina'nın birden bire Tarek'le tekrar çalışmaya karar vermiş gibi davranarak yeni bölümlerin önünü açıyor. 'Christina fikrini değiştirdi' diye bir sözde 'HGTV içerisinden' sözde bir dergiye söyledi. Yine de, daha geçen hafta bu aynı çıkış, Christina modellik kariyeri için Los Angeles'a taşınmak istedi. çünkü 'Flip Or Flop' un geleceği olmadığını biliyordu.

Şimdi günler sonra, tabloid esasen geri adım atıyor. Yaşam tarzı 'Flip Or Flop' un geri döndüğüne dair gerçek haberi aldı ve etrafında sahte bir anlatı yarattı. Christina için bir temsilci onaylıyor: Dedikoducu Polis . Ve dergi, tüm bunları, sansasyonel yalanlar lehine gerçeği daha da gizleyecek şekilde paketledi. Kaya gibi sağlam bir temasın sadece söylediği gibi Dedikoducu Polis geçen hafta, 'Her şeyi yayınlayacaklar. Temasta . Hikayelerini doğrudan yanlış bilgilendirilmiş 'kaynaklarından' saklayamazlar. ”Açıkçası, bu noktada, Dedikoducu Polis şüpheci bu tür kaynaklar var bile.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.