Christina El Moussa zaten yeni erkek arkadaşıyla 'evlenmek' istemiyor Doug Spedding , magazin haberine rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Bunun 'kesinlikle doğru olmadığını' öğrendik.

Wie krank ist Bill Clinton?

Sözde 'özel' olarak, Yaşam tarzı bağırıyor, 'Christina Geçmişine Rağmen Yeni Adamıyla Evlenmek İstiyor.' Sözde 'kaynak', magazin gazetesine yalnızca çiftin 'birlikte' taşınmakla kalmadığını, aynı zamanda 'Christina, Doug ile evlenmek istiyor' olduğunu iddia ediyor. Ancak dedikodu dergisi, Spedding’ın iddia edilen suç geçmişi nedeniyle bunun 'o kadar da iyi bir fikir olmadığını' iddia ediyor.'Christina, yabancılaştığı kocası ve başrol oyuncusu Tarek El Moussa'dan boşanarak kötü bir durumdan kurtulduğunu düşündüyse, Doug'ı çevreleyen tartışmayı ve kanunla sayısız anlaşmazlığını anlamayabilir,' diye tartışıyor. El Moussa, 'on yıldan fazla bir süre önce' ilk karşılaşmasına rağmen, Spedding'ın iddia edilen yanlışlarının tam tarihini bilmediğini söylüyor. Yayın, 'Öyle olsaydı, Christina diğer tarafa koşabilirdi,' diye ileri sürüyor.

Yine de şüpheli bir şekilde, bu makale El Moussa'nın neden onunla evlenmek istediğinden çok Spedding ve neden kötü bir adam olduğuyla ilgili. Aslında, konu hakkında yukarıda belirtilen başlık ve 'kaynak' alıntıdır. El Moussa'nın hâlâ yasal olarak evli olduğu ve yeniden evlenme arzusu iddiasıyla ilgili özel bir ayrıntıdan söz edilmiyor.

Bu olabilir mi Yaşam tarzı El Moussa’nın yeni romantizmiyle ilgili sansasyonel hikayesini daha da skandal gibi göstermek mi istediniz? Ne de olsa bu, geçen ay okuyucuları kandırmaya çalışan aynı tabloid, bir kapak haberi duyurdu. El Mosusa Tarek'i 'geri aldı' , sözde model olmak istediğiyle ilgili bir makalenin ardından geldi. Dergi, konu 'Flip or Flop' yıldızı hakkında haber yapmaya geldiğinde rutin olarak gerçeklerden saptı.

Şimdi Dedikoducu Polis sadece 'kesinlikle doğru olmadığı' söyleniyor El Moussa'nın bu noktada Spedding ile evlenme niyeti var. Hatta bir kişi bu fikre yüksek sesle güldü. Gülünecek derecede yanlış olan hikayeler için okumaya devam edin Yaşam tarzı . Doğru gerçek haberler için, Dedikoducu Polis .

Margot Robbie und wird Schmied

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.