Christian Aguilera yeni bir rapora rağmen üçüncü çocuğuna hamile değil. Büyük ölçüde şarkıcının görünümüne dayanan hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis kırabilir.

'O sadece büyümüyor, aynı zamanda parlıyor! Pop yıldızı Christina Aguilera'nın bu günlerde biraz dolgun görünmesinin iyi bir nedeni var 'diyor. Radar Çevrimiçi , Matthew Rutler ile birlikte “yepyeni bir bebek” olduğunu duyurdu. Ancak sitede Aguilera'nın gerçekten hamile olduğuna dair bir onay yok.jessica springsteen geburtsdatum

Blog, 'Christina ve Matt uzun süredir ikinci bir çocuk sahibi olmaktan bahsediyorlar ve etraflarındaki insanlar onun tekrar beklediğini fısıldıyorlar' şeklinde sözde bir 'kaynak' sözünden alıntı yapıyor. “Çevrelerindeki insanlar fısıldıyor” ifadesi, bu izlenemeyen “kaynağın” sözde hamilelik hakkında ilk elden bilgisi olmadığına işaret ediyor. Web sitesi, 'şimdiye kadar sadece çifte en yakın olanlar ultra-özel hamileliği biliyordu' şeklinde devam ediyor.

İddia edilen haberlerin 'çifte yakın olanlardan' 'çevrelerindeki insanlara' bu tek isimsiz muhbire nasıl sızdırıldığı açıklanmadı. Yine de isimsiz içeriden biri, 'Christina şimdilik çekingen davranıyor ... İnsanlar alkol ve suşiden uzak durduğunu ve çok fazla örtbas ettiğini fark etti.' Sonra başka bir tanımlanamayan 'kaynak', Aguilera’nın vücuduna daha fazla odaklanıyor ve şunu söylüyor: 'Kesinlikle kilo almış, ama yeme veya içmesi kontrolden çıktığı için değil. Hepsi doğru nedenlerden dolayı. '

Bu, satış noktasının kardeş yayını olan bir aydan kısa bir süre önce Star , Aguilera'nın Rutler tarafından 'terk edildiği' ve 'duygularını yemeye başladığı - ve hiç durmadığı' konusunda ısrar etti. Bu makalede, sözde bölünme yüzünden çok “depresyonda” olduğu için “kendini doldurduğu” ve “şimdiden en az 65 pound koyduğu” iddia edildi. Şimdi haftalar sonra, Aguilera'nın hala Rutler'la mutlu olduğu, 'tamamen parladığı' ve bedeninin hamileliğe bağlı olduğu söylendi.

Fakat Aguilera bir Instagram fotoğrafında hamile dışında bir şey görünüyor o sadece bir gün önce paylaştı, ne de Geçen ay Instagram anlık görüntüsü . Bu bir sır değil Aguilera’nın ağırlığı yıllar içinde dalgalandı Ancak, vücutların zamanla değiştiğini ve geliştiğini kabul etmek yerine, dedikodu medyası kadınları ya aşırı kilolu ya da hamile olarak etiketlemekte her zaman hızlıdır. Bazen burada olduğu gibi ikisi de doğru değildir.

Russell Wilson Frau Percy Harvey

Ve site bunu kabul ederken Aguilera bu sonbaharda 'Kurtuluş Turu' na gidiyor , hamilelikle nasıl şakalaştığını açıklamıyor. Şarkıcı, burada iddia edildiği gibi, görünürde beklediği kadar uzaksa, ülkeyi gezmek, gece ve geceden sonra sahneye çıkmak onun yararına olmayacaktır. Haziranda, Aguilera iki çocuk annesi olarak turneye çıkmanın 'korkutucu' olduğunu bile itiraf etti onun için. Hamilelikle işleri daha da karmaşık hale getirme konusunda hiçbir şey söylemedi.

Özetlemek gerekirse, Temmuz ayının başlarında bir tabloid, Aguilera ve Rutler'in ayrıldığını ve onu aşırı yemek yemeye ve kilo almaya yönelttiğini iddia etti. Şimdi Ağustos ayının başlarında, bu derginin kardeş web sitesi, çiftin hala birlikte olduğunu ve cüssesinin hamileliğe bağlı olduğunu iddia ediyor. Yine de oyuncunun son fotoğrafları, hamilelik ya da obeziteyi düşündüren şekliyle ilgili olağandışı hiçbir şey olmadığını gösteriyor. Ayrıca, Aguilera önümüzdeki üç ayı hamilelik için elverişli olmayan yolda geçirecek.

Dedikoducu Polis ayrıca, mahremiyetine saygı duymak için kayda geçmeyi reddeden sırdaşlarından biriyle de konuştu. Bununla birlikte, bize hamile olduğu 'doğru' olmadığı söylendi. Haftalar önce haklı olarak söylediğimiz gibi, Rutler'in asla ayrılmadığını kanıtladığı gibi, zaman bunun böyle olduğunu kanıtlayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.