Christina Aguilera yanlış bir tabloid haberine rağmen iflas etmiyor. Makalede gerçek yok. Dedikoducu Polis araştırdı ve bunu çürütebiliriz.

The National Enquirer bu hafta eski olduğunu iddia eden bir hikayesi var Ses koç 'sarhoş bir denizci gibi' para harcıyor ve 'son 300.000 $ 'a düştü.' Yayın, sözde 'içeriden' birinin 'Christina hala kraliyet ailesi gibi yaşıyor! Para ellerinden su gibi akıyor ve yine de evine çok şey borçlu ve kredi kartı faturaları artıyor. 'Sahte rapora göre Aguilera, Mulan 'cebine büyük paralar koyacak.' Şarkıcının patlama yapan hiti 'Reflection', şarkının orijinal animasyonlu versiyonunun tema şarkısıydı. Mulan 1998'de. Eski Mickey Mouse Kulübü star bu single'ın başarısını ilk albüm anlaşmasına dönüştürdü ve 1999'da kendi adını taşıyan ilk albümüyle süperstarlığa ulaştı.

Sözde 'kaynak' dergiye şöyle devam ediyor: 'İnsanlar, tüm harcamalarını karşılayamayacağından endişeleniyor,' Mulan remake, devam ediyor, 'Christina hayattaki en güzel şeyleri sevdi ve onları elde etmek için ne gerekiyorsa harcamaya fazlasıyla isteklidir!' İçeriden biri, mali danışmanların Aguilera'ya harcamalarını kısmasını söylediğini, ancak şarkıcının 'her zamanki kadar harcama yaptığını' iddia ediyor.

Bütün bu hikaye anonim bir ihbarcıdan geliyor, ancak Dedikoducu Polis Aguilera'nın bir sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bunun 'doğru olmadığını' belirsiz bir ifadeyle anlattı. Ayrıca ağustos ayında, Dedikoducu Polis bunu bildirdi Aguilera film müziği üzerinde çalışmıyordu canlı aksiyonun Mulan. Şarkıcı, ancak, para kazanılan bir Las Vegas ikametgahına başlıyor. Aguilera için yalnızca ilk ayağında neredeyse 4 milyon dolar hasılat elde etti göre, gidecek üç ayak daha var. İlan panosu .

Şaşırtıcı değil ki Enquirer şarkıcının mali durumuyla ilgili yaptığı haberlerde çok yanlış olur. 2015 yılında, tabloid yanlış bir şekilde iddia edildi Aguilera ve nişanlısı Matthew Rutler bir anlaşma için kavga ediyorlardı. evlenmeden önce. Kavga etmiyorlardı ve makalenin ima ettiği gibi, evlenmek için de asla acele etmediler. Aslında, dört yıl sonra hala birlikteler ve meşgul olmaya devam ediyorlar. Evliliklerinin önünde bir ön anlaşma da yok. Dedikoducu Polis O sırada o raporu bozdu, tıpkı bu yenisini bozabileceğimiz gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.