Christina Aguilera tamamen yanlış bir tabloid raporuna rağmen plak şirketi tarafından düşürülmedi. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Hem şarkıcının temsilcisi hem de plak şirketi bunun doğru olmadığını onaylıyor.

'Xtina Axed From Her Record Label' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Star . Ekteki makale, RCA'nın şarkıcıyı son albümünü yaparken sözde 'kötü tavrı' nedeniyle kovduğunu söylüyor: Kurtuluş . Sözde bir kaynak dergiye, 'Albümle ilgili önerilerini dinlemedi ve sonuç olarak gerçekten karışık eleştiriler aldı' dedi.Ancak çeşitli yayınlardan müzik incelemelerini bir araya getiren Metacritic'e göre, Kurtuluş 'genel olarak olumlu' yorumlar aldı. Aslında listede yer alan albümle ilgili tek bir olumsuz eleştiri yok. Yine de, kuruluşun sözde içeriden biri RCA'nın 'şarkıcıdan bıktığını' ve 'oldukça nankör davrandığını' hissettiğini söylüyor. Şüpheli habercisi ekliyor: 'RCA'nın Christina ile daha fazla malzeme üzerinde çalışmasını beklemeyin. Onu aştılar. '

Bu iddialar kimliği belirsiz ve izlenemeyen bir 'içeriden' geliyor, ancak Aguilera’nın kampı Dedikoducu Polis kayıtlarda hikayenin doğruluğu yok. Şarkıcının sözcüsü ayrıca, 'Onlara [RCA] 'dan bunun doğru olmadığını söyleyen bir alıntı verdik. Star dahil etmemeyi seçti. '

Ayrıca not edilmelidir, Aguilera’nın yeni albümü Billboard 200’de ilk 10’da yer aldı Albümler geçen ay piyasaya sürüldüğünde, bunu yapmak için yedinci rekorunu kırdı. 20 yıldır RCA'ya imza atan şarkıcı, şirketle birçok başarıya imza attı ve galibiyet serisine devam ediyor. Kurtuluş .

Ek olarak, ne zaman Star şarkıcının kariyeri hakkında yanlış hikayeler yayınlamıyor, kişisel hayatı hakkında sahte makaleler uyduruyor. Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için Mayıs ayında magazin dergisini basmıştı. Aguilera nişanlısı Matthew Rutler'dan ayrılmıştı. . Şarkıcının temsilcisi, yapımcıyla hala nişanlı olduklarını doğruladı. Sadece birkaç hafta önce Aguilera ve Rutler New York'ta bir randevu gecesinde görüldü. oyunun bir performansına katıldıkları Daha fazla uyuma .

Aguilera gerçekten RCA tarafından düşürülmüş olsaydı, büyük müzik ticareti yayınlarından biri bunu rapor ederdi. Bunun yerine, şarkıcı hakkında yalanlar yayınlama geçmişi olan bir tabloid, plak şirketinin onu kovduğunu iddia eden tek çıkış noktasıdır. Ne olursa olsun, Aguilera’nın kampı ve plak şirketinin kendisi derginin hikayesinin uydurma olduğunu doğruluyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.