Christina Aguilera uzun zamandır nişanlısından ayrılmıyor Matthew Rutler Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. Doğrusu yok.

Star Aguilera'ya yanlış raporlarla saldırmayı seviyor ve en son saçma iddiası da bir istisna değil. Bu hafta, tabloid, pop yıldızının neredeyse on yıldır birlikte olduğu ve bir kızını paylaştığı adamdan ayrıldığını iddia ediyor. Aguilera ve Rutler 2010'dan beri çıkıyorlar ve 2014'te nişanlanıyorlar, ancak dergi, ilişkilerinin bittiğini ısrar etmek için isimsiz kaynaklardan alıntı yapmaya başvuruyor.sind Blake Shelton und Adam Levine Freunde

Çıkış, çiftin bir 'arkadaşının' 'Christina ve Matt bir süredir ayrı hayatlar yaşadıklarını' söylediğini iddia ediyor. Birbirlerinden sıkılıyorlar. ' İzlenemeyen kaynak ekliyor: 'Çocuklarla bir şeyler yapıyorlar, ancak birbirlerine söyleyecek çok az şeyleri var.' Dergi, Aguilera’nın 'pahalı zevklerinin ve artan kredi kartı faturalarının' da ilişkiyi zorladığını iddia ediyor. Bu yeterli değilse, yayın daha yorgun mecazlarından birine geri dönüyor ve şöyle yazıyor: 'Divaya benzer tavrı, etkileşimi uçurumun eşiğine getirdi.'

Bu özel çıkış, geçmişte 'Genie In A Bottle' şarkıcısını anlatırken 'diva' yı birçok kez kullandı. Ağustosda, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Aguilera 'diva talepleri' yapıyordu yaklaşan üzerinde çalışmak Mulan film müziği.

Eylül 2018'de, başka bir anonim kaynaktan alıntı yapıldığında, Aguilera bir restoranda 'diva' gibi davrandı . Dedikoducu Polis Bununla birlikte, şarkıcının temsilcisiyle görüştüğümüzde, kayıtta bize bu son raporun tabloid 'yeniden hikayeler uydurmanın' başka bir örneği olduğunu söyledi. Şarkıcı ve nişanlısının herhangi bir sorunu yok.

O esnada, Star zaten Temmuz 2018'de ısrar etti Aguilera, Rutler tarafından 'terk edildi' birincisini vücuttan utandıran bir makalede Ses Yargıç, ayrılığın ardından 'kilo aldığını' iddia etti. Dergi, Aguilera’nın davranışına olan tuhaf saplantısına uygun olarak, Rutler'in onu terk ettiği varsayılan nedenlerden biri olarak 'Her zaman tam bir diva oldu' diye ekledi.

Doğal olarak, bu asla olmadı ve bu son makale, konuyla ilgili önceki görüşünü kabul etmiyor. Gazetenin hikayesi de çok kötü zamanlanmış. Çarşamba günü erken saatlerde, Rutler, Aguilera'nın el ele tutuştuğu Instagram fotoğrafını paylaştı kız kardeşinin düğününde koridorda yürürken.

ist Garth Brooks Scheidungen Trisha Yearwood

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.