Süper model Christie Brinkley 60'lı yaşlarından açıkça keyif alıyor ve hiç bu kadar iyi görünmemiş. Brinkley, sahilde eğlenceli bir pozla vintage tarzı bir bikini giymiş bir fotoğrafını yayınladı. Görünüşe göre bir çekim. Sports Illustrated mayo sorunu.

Christie Brinkley'in Tropik Tatili Güzel Fotoğraf Getiriyor

Christie Brinkley, 'en iyi hayatınızı yaşamak' atasözünün özüdür. 67 yaşındaki model, sahilde bir gün geçirirken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı ve kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Bikinisi, yüksek katlı erkek şortlarıyla eşleştirilmiş bir ip üstüydü. Vintage bir stile modern bir yaklaşımdı ve Brinkley onu kolaylıkla çıkardı.Fotoğrafla ilgili her şey hem eğlenceli hem de seksi çığlık atıyor. Brinkley başına hasır bir şapka taktı ve elinde tuttuğu hafif ceketi rüzgârda eserken kolu havadayken poz verdi. Minik bikini üstüne ve kilometrelerce uzunluğundaki uzun bacaklarına rağmen, en çok göze çarpan şey Brinkley'in parlak gülümsemesi. Bunca yıldan sonra, bu güzel sırıtma hiç değişmedi ve Brinkley'nin gerçek yaşından yıllar daha genç görünmesine neden oldu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Christie Brinkley (@christiebrinkley) tarafından paylaşılan bir yayın

Christie Brinkley'in Cennete Yolculuğu

Fotoğrafın, Brinkley'in Turks ve Caicos Adaları'ndaki küçük bir yerleşim bölgesi olan Parrot Cay'e yaptığı gezi sırasında çekildiği anlaşılıyor. Tropik ada bir tatil köyüne ev sahipliği yapıyor ve berrak turkuaz suların görünümünden Brinkley, kendi kişisel cennet diliminin tadını çıkarıyordu. Umarım seyahatinden keyif almıştır!

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire, Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Tila Tequila 2021: Eski Gerçek Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?