Dır-dir Christie Brinkley Eski erkek arkadaşının peşinden 'ağlamak' John Mellencamp ? Bu hafta bir tabloid manşetinin söylediği şey bu, ama bu doğru değil. Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve tamamen yanlış buldu.Göre TAMAM MI! , süpermodel, bir yıldan fazla bir süredir çıktığı Mellencamp'la 'bir eşleşme umuyor'. Mellencamp, 2016'da ayrıldıktan sonra, yaklaşık iki yıl boyunca eski Meg Ryan ile çıktı, 2018'de nişanlandı ve 2019'da ayrıldı. Durumla ilişkisi belirsiz olan bir 'içeriden', Brinkley'in 'harekete geçtiğini' iddia ediyor. şarkıcı şimdi yeni bekar olduğu için: 'Christie devam etti ve ona ulaştı.'Şüpheli kaynak, 'Birlikte çok eğlendiler' diye devam ediyor. Uzun zamandır sahip olduğu en iyi ilişki olduğunu söyledi. Magazin gazetesi, Mellencamp ile 2016'da ayrıldığından beri başka bir erkekle romantik bir ilişki içinde olmadığına işaret ediyor. Tipster, Brinkley “eğer bir daha evlenirse, onun için olacağını söylüyor. Ve biraz ilgi gösterdi, bu yüzden ikinci bir şansa sahip olabileceklerini ve bıraktıkları yerden devam edebileceklerini umuyor. '

Hikaye saf hayal gücüdür Tamam! ’S Bölüm. Dedikoducu Polis Magazinlerin tüm sahte raporlar için kullandığı gizemli 'içeriden' tümünün aksine, yıldız adına konuşma yetkisine sahip olan Brinkley'in temsilcisine ulaştı. Modelin sözcüsü, raporun yanlış olduğunu kayıtta bizim için onaylar. Brinkley, dört yıl önce ayrıldığı Mellencamp ile tekrar bir araya gelmeye çalışmıyor. O zamandan beri Brinkley'i eski müzik yıldızı eski müziğine bağlayan hiçbir kanıt olmadığından, bunun, magazin dergisinin ünlüleri rastgele bir şekilde birbirine bağlamak için olağan girişimlerinden sadece biri olduğu açık.Ek olarak, bir röportajda Biz Haftalık geçen yıl, Brinkley, tekrar evleneceğini düşünmediğini belirtti . 'Evlilik için gerçekten bir neden göremiyorum,' dedi dergiye. 'Hep çocuk sahibi olmak için bunu yapmayı düşünmüşümdür. Ve artık çocuğum olmadığına göre, işleri neden karmaşık hale getireyim? ' Bu ifade doğrudan çelişiyor TAMAM MI! Mellencamp ile evlenmek istediği iddiası. Açıkçası, magazin gazetesinin 'kaynağı' ne hakkında konuştukları hakkında hiçbir fikre sahip değil.

Caitlyn Jenner will sich ändern

'Eski sevgililer hala aşık' fantezisi derginin özellikle favorisi. Sadece son birkaç ay içinde, Dedikoducu Polis ünlü eski sevgilileri birbirine bağlayan tabloidden çürütülmüş hikayeler: Bradley Cooper ve Renee Zellweger , Hem de Channing Tatum ve Jenna Dewan .Tabii ki, tabloid favorileri Brad Pitt ve Jennifer Aniston sayısız kez de dahil edildi. Devam et, TAMAM MI! - tüm bu eski çiftler zaten var.

Kaynaklar

  • Fitzsimons, Maria. Christie Brinkley: Tekrar evlenmeyi planlamıyorum. Us Weekly, 22 Şubat 2019.  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Renée Zellweger Gizlice Yeniden Çıkıyor mu?' Dedikoducu Polis, 12 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Channing Tatum Jenna Dewan'ı Kıskanıyor mu?' Dedikoducu Polis, 17 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt’in Çocuklarıyla Buluşuyor mu?' Dedikoducu Polis, 15 Ocak 2020.

  • Claire Mercuri, Christie Brinkley'in Sözcüsü. 12 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hat sich Faith Hill und Tim Mcgraw scheiden lassen?