Yeni bir tabloid raporu iddia ediyor Christian Bale yaklaşan bir film rolü için önemli miktarda kilo aldıktan sonra 'sefil' hale geldi. Makale, oyuncunun kötü olduğu iddia edilen tavrının bu ayki Toronto Uluslararası Film Festivali'nde sergilendiğini söylüyor, ancak Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

Sandra Ochse und Ryan Reynolds verheiratet

Oyuncu, eski başkan yardımcısı hakkında bir biyografik filmde Dick Cheney'i canlandırmak için para topladı, ancak son sayısındaki bir makale TAMAM MI! sürecin onu inanılmaz derecede karamsar yaptığını söylüyor. Güvenilir olmayan çıkışa göre, Bale yeni filmini tanıtırken neredeyse bir fotoğraf aramasından çıktı. Hasım TIFF'de çünkü etkinlik zamanında başlamadı.Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Birkaç dakika beklemesi istendiğinde gerçekten huysuzdu ve' bu saçmalık 'için vakti olmadığını söyledi. Onunla konuşmaya çalışan herkese tersledi ve rahatsız ve gerçekten terli görünüyordu. ' Prizin görünüşte sahte içeriden ekliyor: 'Dürüst olmak gerekirse, bu durumda kimin fotoğrafının çekilmesini isteyeceğini bilmiyorum.'

Fakat Dedikoducu Polis TIFF'deki olay yerinde bir kaynakla görüştü ve bize sadece tabloid’in olayları anlatan 'asla olmadı' konusunda güvence verdi. Balya, festivalde hiç kimseye meydan okumadı, kilo aldığı için de huysuz olmadı. Birincisi, kötü şöhretli politikacı rolü için şekli bozmak yöntem aktörünün kişisel seçimiydi. Ek olarak, Bale geçmişte çeşitli roller için fiziksel dönüşümler geçirdi ve tekrar toparlamaya karar vermeden önce sürecin neyi gerektirdiğinin farkındaydı.

Aktörün birkaç yıl önce bir film setinde öfke nöbeti geçirdiği doğru olsa da, magazin dergileri o zamandan beri haksız yere onu huysuz bir hothead olarak göstermeye çalışıyor. Dedikoducu Polis önceden yakalanmış TAMAM MI! Kardeş yayını, National Enquirer saçma bir hikaye yayınlamak için Bale, asistanına tornavidayla bir fanı öldürmesi talimatını verdi . Hiç böyle bir olay yaşanmadı ve aktörün sözde TIFF erimesi hakkındaki bu son rapor da aynı derecede doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.