Christian Bale bir magazin haberinin aksine, Batman'i tekrar oynaması için 100 milyon dolar teklif edilmedi. Dedikoducu Polis bu iddiayı özel olarak düzeltebilir. Bize bunun 'kategorik olarak yanlış' olduğu söylendi.

Göre TAMAM MI! , Warner Bros. Christian Bale'i ikonik rolüne geri dönmesi için ikna ediyor ve büyük bir havuç sallıyor: 100 milyon dolar. ' Gazeteci, Ben Affleck'in Pelerinli Haçlı'yı canlandırmasıyla 'karışık eleştiriler' aldıktan sonra, film stüdyosunun Batman'i üç filmde oynayan Bale'e geri döndüğünü iddia ediyor. Sözde 'içeriden' biri çıkışa, Christian'a birkaç yıl önce Batman'i tekrar oynaması konusunda yaklaşıldığını, ancak bunu reddettiğini söylüyor. 'Sözde 'içeriden' devam ediyor, 'Şimdi onun hayır demesini neredeyse imkansız hale getiriyorlar. Etrafta pek çok isim atıldı, ancak başka hiç kimseye bu tür bir nakit teklif edilmedi. ' Yayın, şunu önererek makalesini bitirir: Bir zamanlar Batman'ı canlandırmasıyla hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Bale , 'parayı alıp kaçmalı'.

Oyuncuya 100 milyon dolarlık bu teklif elbette büyük bir haber. Film stüdyosunun sözcüsü Warner Bros. için daha da büyük bir haber. yarasa Adam özel olarak anlatan filmler Dedikoducu Polis derginin tüm hikayesi 'kategorik olarak yanlış'. Temsilcisi ayrıca bize bunun doğru olmadığına dair güvence veriyor. Ve internette hızlı bir araştırmanın, ticaret dergilerinin hiçbirinin bu sahte iddiayı yayınlamadığını gösterdiğine dikkat edilmelidir.

Bu aslında Bale hakkında magazin gazetesinin son birkaç ayda yayınladığı ikinci yanlış hikaye. Eylül sonunda, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde muhafaza edildiğinde çıkışı düzeltti Bale kilo aldıktan sonra 'perişan haldeydi' Yaklaşan filmdeki Dick Cheney rolüyle Arka koltuk . Dergi, Toronto Uluslararası Film Festivali'nde (TIFF) başka bir filminin tanıtımını yaparken, Bale'in 'huysuz' olduğunu ve neredeyse fotoğraf çağrısından çıktığını iddia etti. Hasım .

Fakat Dedikoducu Polis TIFF'deki bir kaynak 'asla gerçekleşmediğini' söyledi. Ayrıca Bale’in kilo almasının onu huysuz yapmadığından emin olduk. Bu hikayeye ve Bale'in Batman'ı tekrar oynayabilmek için 100 milyon dolarla kur yapmasıyla ilgili en son sıra dışı hikayeye dayanarak, çok açık. TAMAM MI! Kaynakları uygun değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.