Dır-dir Chrishell Stause ile ilişkisini kullanarak Yıldızlarla Dans için Keo Motsepe dikkatini dağıtmak için kendisinin ve Gleb Savchenko dans partnerinden daha fazlası mıydı? Bir tabloid, Stause ve Savchenko arasında şüpheli bir şeyler olduğu konusunda ısrar ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Hayranlar Chrishell Stause'un Gleb Savchenko'yla 'İlişki Kurduğuna' 'İkna Edildi' mi?

'Chrishell’in Romantik Bilmecesi' kitabından bir parçanın başlığını okur. TAMAM MI! bu hafta. Çıkış olmasına rağmen ısrar ediyor Günbatımı Satışı yıldız Chrishell Stause, Aralık ayında Keo Motsepe ile olan ilişkisini “Insta yetkilisi” yaptı, hayranları şüpheli. Gazeteci, bu hayranların 'eski ortağı Gleb Savchenko ile gerçekten takıldığına ikna olduklarını' söylüyor!



Gleb Savchenko gri bir takım elbise giyerken kameraya göz kırpıyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Geçen ay Stause, Motsepe, Savchenko ve kız arkadaşı Cassie Scerbo, 'Meksika'ya çiftler kaçamağı' yaptı. Stause, sırıtan dörtlünün bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı, ancak yorumları suçlamalarla dolup taştıktan kısa bir süre sonra gönderiyi sildi. Bir kaynak magazin gazetesine şunları söyledi:

Chrishell, kendisi ve Keo'nun tüm bu sevimsiz fotoğraflarını yayınlıyordu. Ancak insanlar şüpheci, özellikle de Gleb her zaman arka planda gizleniyor.

Siyah ceketli ve gri tişörtlü Keo Motsepe, gri ve pembe harflerle beyaz bir arka planın önünde duruyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Sözde 'kaynak' ayrıca, karısını hile yapmakla suçladıktan sonra kısa süre önce ayrılan Savchenko hakkındaki söylentilerin, kendisi ve Stause ile ilk olduklarından beri hız kazandığına da işaret ediyor. birlikte ortaklık DWTS . Stause, 'insanların onu mutlu görmeye dayanamadıkları için söylentiler yaydığını düşünüyor' diye devam ediyor.

Ancak tüm sosyal medya paylaşımlarında, fazladan ilgi için yalnızca kendini suçluyor!

Dedikoducu Polis Her Şeye Sahip Çıkıyor

Vay canına, kurbanı suçlamanın yolu. Bu tabloid ve şüpheli kaynağı, Chrishell Stause'un sırf kendisinin, erkek arkadaşının ve bir arkadaşının fotoğrafını yayınladığı için kendisine tuhaf suçlamalar ve tacizler getirdiğine gerçekten inanıyor mu? Stause neden yeni sıkıştırmasıyla kendi fotoğraflarını yayınlayıp insanların saygılı olmasını bekleyemiyor ya da en azından kişisel hayatı hakkında komplo teorilerini zorlamıyor?

Tricia Yearwood und Garth Bäche

Stause, geçtiğimiz günlerde Instagram gönderisinde söylentilere ve komplo teorilerine değindi. Onlar hakkında ayrıntıya girmemiş olsa da, kendisinin ve Motsepe'nin bir fotoğrafının başlığında neyi kastettiği açıktı. Stause eklemeden önce, 'Sevgiyi seviyorsanız, güzel pozitifliğinizi aşağıda bırakmaktan çekinmeyin,' diye yazdı.

Eğer deliriyorsanız ve asla olmayan ve onlar için hiçbir gerçeği olmayan saçma komplo teorilerine bağlıysanız, kesinlikle çılgın bayrağınızı dalgalandırın! Ha! Her iki şekilde de eğlenceli.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Chrishell (@ chrishell.stause) tarafından paylaşılan bir yayın

Ne mutlu ki Stause, yeni ilişkisinden zevk almakla, incitici, yanlış söylentilere çok fazla ilgi gösteremeyecek kadar meşgul görünüyor. Ve, görünüşte akla yatkın olmayan 'kaynak' iddialarının aksine, Savchenko, Stause’un Motsepe ile olan Instagram fotoğraflarının 'her zaman arka planda gizlemiyor'. Bazıları da dahil olmak üzere diğer magazin dergileri Tamam! ’S Kardeş yayınlar, geçmişte Stause'da yanlış suçlamalar yaptı. Bu çürütülmüş raporların çoğu, Stause’un Bu biziz yıldız Justin Hartley.

Yaz boyunca, Yaşam tarzı bunu bildirdi Hartley'in Stause ile evliliği, onu aldattığı yönündeki suçlamalar nedeniyle sona erdi. . Dedikoducu Polis bu iddiaların doğru olmadığını buldu. Aynı derecede yanlış olan bir rapor da National Enquirer ısrar etti Hartley’in kendisiyle olan ilişkisi Bu biziz ortak yıldızlar acı çekiyordu Stause'dan boşanması ve maaş taleplerinin bir sonucu olarak. Bu kuruluşlar Stause’un kişisel hayatı hakkında ne kadar çok haber verirse, gerçekte neler olup bittiğine dair hiçbir fikrinin olmadığı o kadar nettir. Günbatımı Satışı star.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal'la Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Warum hat State Farm Jake ersetzt?

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.