HollywoodLife hakkında uydurma bir hikaye daha yayınladı Chris Pratt ayrılığının ardından Anna Faris . Sadece birkaç saat içinde, Pratt'ın 'gizemli bir sarışın' ile çıktığını iddia ettikten sonra, çoğu kez itibarını yitiren site tamamen ters yüz etti ve şimdi aktörün 'flört küfür ettiğini' iddia ediyor. Dedikoducu Polis Ancak, çıkış noktasının sadece sahte haber üretme konusunda değil, aynı zamanda yalan ağından dolayı kendisiyle çelişen bir sicili olduğu için, omurgasız hareket tarafından şaşırtılmadı.

Gibi Dedikoducu Polis daha önce bildirilen HollywoodLies, bilindiği üzere 'Chris'in çoktan yeni biriyle tanıştığını' iddia ediyordu. Güvenilir olmayan site, Pratt'ın 'yeni bir gizemli kadınla şehir dışına uçarken' nasıl görüldüğünü de haykırdı! Ancak, Pratt ve sarışın bir kadının paparazzi fotoğraflarına bakmak ve o blogda olduğu gibi, neler olup bittiğine dair sahte arka plan hikayeleri hazırlamak yerine, aslında gerçekleri kontrol ettik ve kadının sadece çalışanlarından biri olduğunu gerçek içeriden öğrendik. .Elbette, gerçek bir kez ortaya çıktığında HollywoodLies'in izlerini gizleme ve en iyi gibi görünen şeyi yapma zamanı gelmişti, ki bu da başka bir yalanı uyduruyor. Bu sefer, şimdi o Dedikoducu Polis kurulan Pratt, 'yeni biriyle tanışmamış', defalarca kanıtlanmış site, aktörle ilgili 'flört küfür eden' bakış açısını ortaya attı. Kaynak varmış gibi davranan çıkış, Pratt'ın 'flört etmeye hiç ilgisi olmadığını' öğrendiğini iddia ediyor. Buradaki tek gerçek sıfır, bu çıkışın doğruluğu ve doğruluğu.

Ist Garth Brooks immer noch mit Trisha verheiratet?

Genelde olduğu gibi, HollywoodLies, sözde hayali iddialarını desteklemek için isimsiz ve izlenemeyen bir kaynağın peşine düştü. Bu örnekte, görünüşte 'Chris'e yakın olan kaynak' ın '[Pratt] herhangi bir şekilde veya biçimde bir ilişkiye girmeye çalışmadığını' söylediği aktarılıyor. Aynı şey neredeyse kesin olarak uydurulmuş bir 'kaynak' ekledi, 'Kendini işine boğacak ve yalnızca büyük bir baba olacak.' Ancak sitenin gerçekte yaptığı şey, uzun vadeli bir ilişkinin sona ermesinin ardından çoğu insanın yaptığı şeyi taklit eden yorumlar uydurmaktır.

Merakla, HollywoodLies en son sahte haberlerinde, Pratt 'gizemli bir sarışın' ile çıkıyor ve 'yeni biriyle nasıl tanıştığı'. Temel olarak, sitenin adına rağmen Hollywood yıldızlarının yaşamları hakkında çok az şey biliyor. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Her iddiayı doğruluyor ve Pratt'e 'yakın' hiç kimsenin HollywoodLife gibi sahte bir haber üreticisine bilgi vermediğinden bir kez daha emin oluyoruz.

Chris Pratt Gizemli Sarışın

(HollywoodLife)

Chris Pratt Flört Kapalı Yemin

(HollywoodLife)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.