İddia eden bir rapor Chris Pratt ayrıldıktan sonra 'taşınmakla mücadele ediyor' Anna Faris tarafından yapıldı HollywoodLife . Uzaklaşan eşler mahremiyet talep etmelerine rağmen, webloid onların ayrılığını kullanmaya devam ediyor.

Faris ve Pratt'ın dağıldıklarını açıklamasının üzerinden iki haftadan az zaman geçti ve Dedikoducu Polis HollywoodLies'i eski çift hakkında yanıltıcı, samimiyetsiz ve çoğu kez doğrudan uydurma makaleler yayınladığı için altı kez çağırdı. Pratt, 'çıkmaya yemin ediyor.' Site doğruluk ve meşruiyet umurunda değil. Ayın en büyük ünlü haberlerinden birinden çıkar sağlamayı önemsiyor. Bu yüzden webloid, neler olup bittiğine dair 'özel' içgörüye sahipmiş gibi davrandı.Bu son parça, 'Chris Pratt, Anna Faris Split'ten Sonra Aile Evinden Çıkmakla Mücadele Ediyor: Sadece 'Çok Acı Veriyor.' , Chris kendini gerçekten kariyerine adadı. Film çekmeye o kadar odaklanmış ki, aile evinden çıkma şansı bile olmadı. ' Bu gerçekte içeriden bilgi değildir. Daha çok ortak bilgi gibidir. Pratt'ın yazı çekimlerini geçirdiği ve geçen Pazar günü Teen Choice Ödülleri'ne katılmak gibi profesyonel yükümlülüklerini yerine getirdiği bir sır değil.

Öyleyse, bu sözde 'içeriden' başka ne var? “Chris evden çıkarken ayaklarını sürüyor, acelesi yok. Eve çok duygusal bir bağlılığı var ve eşyalarını terk etmek için toplama düşüncesi şu anda yapamayacağı kadar acı verici, ”diye iddia edilen habercisi iddia etti. Ama bu da oldukça açık. Çoğu insan evlerine duygusal bağlar kurar ve çoğu insan, özellikle de bir çocuk söz konusu olduğunda, bir ayrılıktan sonra toparlanmanın acı verici olduğunu söyler. Sanki HollywoodLies, jenerik, kışkırtıcı olmayan iddialarda bulunursa yakalanmayacağını düşünüyor gibidir. Konu bu değil.

Faris ve Pratt ortak açıklamalarında, 'Oğlumuzun onu çok seven iki ebeveyni var ve onun iyiliği için bu durumu olabildiğince özel tutmak istiyoruz.' Dedi. Yine de bu çevrimiçi yayın, okuyucuların 'kaynaklara' ve 'içeriden' kişilere, Pratt'in aile evinden ayrılması kadar kişisel olan şeylere sürekli olarak neler olduğuna inanmasını istiyor. Webloid, gizlilik taleplerine saygı duymak yerine, bunun gibi gerçek olmayan hikayeler yayarak sürekli olarak onu ihlal ediyor. Açıkçası, Pratt'in taşınmış olup olmaması önemli değil. Bu kimseyi ilgilendirmez. Demek istediğim, HollywoodLies bu konuda hikayeler uyduruyor çünkü site tıklama istiyor. Utanç verici.