Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger yaklaşan filmi üzerinde çalışmakla çok meşgul olduğu için evlilik sorunları yaşıyor Yarın Savaşı ? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltebilir.

Göre Star , Pratt’ın son projesi ilişkisini tehlikeye atıyor. Katherine, çekime başladığından beri Chris'i zar zor gördü Yarın Savaşı Başrolünü oynadığı ve yapımcılığını üstlendiği, ”sözde bir kaynak dergiye söyledi. 'Kariyerinde ikinci keman oynuyormuş gibi hissediyor.'İddia edilen bahşişçi, filmde çekimin sona erdiğini, ancak Pratt'in hala post prodüksiyonla tüketildiğini not ediyor. Şüpheli içeriden biri, 'Stresli ve kadın bıkmış,' diyor ve Schwarzenegger'in kocasının kendi önceliklerinin sırasına göre olmadığından endişelendiğini ekliyor. 'Arkadaşlarına kendisiyle ve ilişkileriyle yeniden bağlantı kurması gerektiğini söylüyor.'

Magazin hikayesi tamamen temelsizdir. Başlangıç ​​olarak, Pratt ve Schwarzenegger'in yoğun çalışma programları var, ancak yaklaşık iki yıl önce ilk kez çıkmaya başladıklarından beri dengeyi bulmayı başardılar. Üretim Yarın Savaşı Eylül'den bu ayın başına kadar hem İzlanda'da hem de Atlanta'da gerçekleşti. Bununla birlikte, Pratt'in bu süre zarfında karısıyla geçireceği çok sayıda mola vardı. Aslında, Schwarzenegger, Atlanta'da Pratt'ı ziyaret etti bilim kurgu filmi çekerken. Mutlu eşler, çekimlerden dolayı boş kaldığı süre boyunca bisiklet sürerken görüldü.

Bunlara ek olarak, Pratt ve Schwarzenegger Şükran Günü'nü kutladı Kaliforniya'daki annesinin evinde birlikte. Yeni yılda, yaşam tarzı yazarı bir Onun ve Pratt'in Instagram fotoğrafı , 'Kutsanmış, mutlu, heyecanlı, ilham verici, istekli ve bu yıla hazır hissediyorum!' başlığıyla birlikte. Oyuncunun çekim programına rağmen, eşler son birkaç aydaki büyük tatillerin çoğunu birlikte kutladılar.

Daha geçen ay Pratt, Instagram'da karısına dokunaklı bir mesaj yayınladı doğum gününün şerefine. Oyuncunun uzun altyazısının bir bölümünde 'Hayatımda olduğun için çok mutluyum. Sensiz ne yapardım bilmiyorum. ' Oyuncu ayrıca, 'Ve tüm hafta sonu seni kutlayacağım için çok heyecanlıyım!' Dedi. Sadece birkaç gün önce Pratt ve Schwarzenegger öğle yemeği yerken görüldü kardeşi Patrick ile Los Angeles'ta. Basitçe söylemek gerekirse, tabloid'in evlilik içi çekişme hikayesi tamamen saçmalık. Çifte yakın bir kaynak da bunu doğruluyor: Dedikoducu Polis .

Star çift ​​arasında hayali drama yarattığı bilinmektedir. Dedikoducu Polis daha önce yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmıştı Pratt’ın eski karısı Anna Faris, oğlunun Schwarzenegger'e 'anne' diyemiyorum. Bu senaryo hakkında hiçbir şey doğru değildi. Bu sonuncusu daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.