Chris Pratt Arkadaşları onu bugüne kadar zorlamıyor Yolcular ortak yıldız Jennifer Lawerence ayrılığının ardından Anna Faris , saçma bir yeni tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özel olarak düzeltebilir.

Son sayısında bir makale Star Pratt ve Lawrence'ın geçen yıl bilimkurgu filmlerini çekerken ve tanıtırken harika bir kimyaya sahip olduklarını, arkadaşları bekar olduğu için artık ona bir hamle yapmanın zamanının geldiğine inanıyor. Sözde bir 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Bu kesinlikle hassas bir durum. Jen teknik olarak hala Darren Aronofsky ile çıkıyor ama aralarındaki şeyler pek iyi görünmüyor. Bu Chris'in şansı olabilir! 'Güvenilir olmayan çıkış, daha sonra filmde rol alan yıldızların muhtemelen 'rahat' olabileceğine dair yanlış söylentileri gündeme getirmeye devam ediyor. Yolcular , 'içeriden' sözünden alıntı yapmadan önce, 'İkisi de iyi oyunculuk olarak göstermeye çalıştılar, ancak kimsenin onlara inandığından emin değilim, özellikle Anna.' Şüpheli kaynak ekliyor: 'Chris'in arkadaşları, Jen ile birlikte olmasının ne kadar süreceği konusunda bahis oynuyor.'

Fakat Dedikoducu Polis Ortak bir arkadaşımız ve Pratt ile görüştük, sadece tabloid raporunun 'tamamen yanlış' olduğunu bize garanti etti. Yeni ayrılan aktörün arkadaşları, onu neredeyse bir yıldır ilişkisi olan eski bir başrol oyuncusu peşine düşmeye zorlamıyor ve derginin aksi yöndeki iddiası saçma. Maalesef daha önce yakaladık Star Pratt ve Faris hala birlikteyken Lawrence'ı resme geri sürüklediği için, bu yüzden artık yabancılaşmalarına rağmen çıkış noktasının bunu tekrar yapması büyük bir sürpriz değil.

Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia edildiğinde, geçen yıl yayını çağırdı Faris, Pratt'ın Lawrence'ı aldatacağından endişeliydi filmlerinin tanıtım turu sırasında. Bu saçmalıktan kısa bir süre sonra, magazin gazetesinin uzun hikayesini Pratt, Faris'e elmas yüzük alıyor çünkü promosyon yaparken Lawrence ile çok fazla zaman geçirdiği için kendini suçlu hissediyordu. Yolcular . Artık bekar olduğu için oyuncuyu eski rol arkadaşına keyfi olarak bağlayan bu son makale de sahte.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.