Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Yanlış bir habere rağmen düğünlerinden sadece beş ay sonra evlilik krizi yaşamıyorlar. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Yeni evliler güçleniyor.

Bu haftanın kapağı Yaşam tarzı çiftin '158 gün sonra bittiğini' beyan ediyor. Doğal olarak dergi, gazete bayilerinden geçenlerin Pratt ve Schwarzenegger’in evliliğinin 'bittiğini' varsaymasını istiyor, ancak içerideki makale 'balayı kesinlikle bitti' diyerek önermeyi biraz geri çeviriyor. Bu iddia da doğru değil.Yayına göre, eşler son birkaç ayını para ve aile kurmak gibi çeşitli konularda savaşarak geçirdiler. İddiaya göre içeriden biri, 'Kendileri için pek çok pozitif yönleri olsa da, evde işler oldukça gerginleşebilir ve argümanlarının gürültülü ve yoğun olduğu biliniyor' dedi. 'Ne Chris ne de Katherine olayların büyümesine izin vermeyi seviyor, bu yüzden üzüldükleri bir şey olduğunda, gerçekten birbirlerine veriyorlar.'

William und Kate nannten König und Königin

Magazin gazetesi, 7 yaşındaki oğlunu eski karısı Anna Faris ile paylaşan Pratt'ın Schwarzenegger'den bebek sahibi olmaya hazır olduğunu ancak acelesi olmadığını iddia ediyor. Şüpheli kaynak, 'Gördüğü şekliyle, sadece 29 yaşında ve bolca zamanı var,' diyor ve Pratt, yaşam tarzı yazarının evde oturan bir anne ve eş olmasını istediğini ekliyor, 'ancak hâlâ çok şey varmış gibi hissediyor. henüz başarmak için. '

Wovon ist Tina Feys Narbe?

Şüpheli haberciye göre bir başka hassas konu da harcadığı para miktarı ve farklı geçmişleri. Schwarzenegger'in 'hayattaki en güzel şeyleri seven bir prenses gibi' olduğunu iddia eden içeriden biri, 'Chris bir kamp gezisinde en mutlu olacak ve sahilde piknik yapabilecek basit bir adam' diyor. ünlü ebeveynlerle büyümenin sonucu. Görünüşte uydurma kaynak, 'Chris her yeni ve pahalı bir şey gördüğünde nöbet geçiriyor' diye ekliyor.

Oradan, 'içeriden' çiftin sorunlarının, Pratt'in 'ona aklından bir parça vermek' için damadına kızgın telefon görüşmeleri yaptığı iddia edilen karısının babası Arnold ile anlaşmazlığa yol açtığını iddia ediyor. Muhtemelen hayali kaynak ekliyor: “Chris, Katherine'in tüm klanıyla birlikte gelen tüm dramadan nefret ediyor. Kayınvalidesinin durumu aslında büyük bir sorun ve şimdi Şükran Günü ve Noel hızla yaklaşırken, gerçekten de bir noktaya geliyor. '

Derginin hikayesinin uzaktan doğru olan tek bir yönü yok. E! Haberler, ünlü haberciliği için çok daha güvenilir bir kaynak Yaşam tarzı , yakın zamanda hakkında bir makale yayınladı Pratt ve Schwarzenegger’in aile planları . Güvenilir web sitesi, her ikisinin de 'yakında çocuk isteme konusunda çok açık' olduğunu belirtti. Çıkış ayrıca, '2020'nin başlarında hamile kalmayı çok seveceğini ifade etti.' Aile kurmaya gelince eşler aynı fikirde, ki bu muhtemelen çok yakın gelecekte olacak.

Bradly Cooper und Lady Gaga

Pratt’ın karısının babasıyla ilişkisi harika. Birkaç hafta önce, Pratt, Arnold'u gördükten sonra övdü Terminatör: Kara Kader karısıyla . Aktör, karısının bir fotoğrafı ve film için bir bilet koçanının yanı sıra, 'Eşime babasını izlerken o kadar gerçeküstü ki @ schwarzenegger, gezegendeki en kötü robot rolünü yeniden canlandırıyor, gözyaşları akıyor. yüzü, koltuğunun kenarında asılı. Paha biçilemez. Arnold'a gitme yolu! Film harika! ' Arnold ise, 'Teşekkür ederim ve onu sevdiğine sevindim!' Diye yanıt verdi.

Dedikoducu Polis ilk seslendi Yaşam tarzı Ağustos 2018'de haksız yere iddia edildiği için Pratt ve Schwarzenegger’in ilişkisi beladaydı . İkili düğümü bir yıldan daha kısa bir süre sonra bağladı. Magazin gazetesi, çiftin romantizmi hakkında hiçbir zaman fikir sahibi olamadı. Eşlere yakın bir kaynak, evlilikleriyle ilgili bu son makalenin tamamen saçma olduğunu bize temin ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.